Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A koronavirus miatt nem lehet...

A koronavirus miatt nem lehet megtartani a bulikat ennek ellenere Siofokon igen?Nem ertem most vagy mindenkit koteleznek vagy gocpontot alakitanak?

Figyelt kérdés

2020. aug. 14. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
500 fő felett sehol se lehet.
2020. aug. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pesten is lehet. Járok szórakozóhelyre. Bőven 500 fő felett is megtartják sajnos😕😥
2020. aug. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
500 fo alatt ugy latszik nem fertoz ....mondjuk ez is mi nem ertem az egeszet
2020. aug. 14. 11:14
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Vicc az egész kormányintézkedés. 500 fő felett nem lehet zenés rendezvényeket tartani, mert ott fertőz és a résztvevők alkoholt fogyasztanak, de focimeccsen meg nem fertőz a "vírus", ahol nincs távolságtartás és ahol állítólag az emberek nem isznak alkoholt.

Sőt, a "vírus" pl. csak a boltokban fertőz, a zárt bulihelyeken, ahol már szinte egymás nyakában vannak a bulizók ott meg nem.


Nem kell mindent elhinni, amit a mainstream média lead.

2020. aug. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el csak nem ertem .Nekunk akik nem maradtunk otthon idaig azert nem artana hiteleset mondani.
2020. aug. 14. 13:38
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"500 fo alatt ugy latszik nem fertoz"

Nyilván fertőz. Csak ugye minél nagyobb vagy minél sűrűbb tömegben nagyobb az esélye.

Mindent teljesen betiltani nem lehet, így az egyetlen megoldás hogy húznak egy határt, ami felett már túl magasnak ítélik a kockázatot. Ezt 500 főnél húzták meg, gyakorlatilag ennyi a történet.

2020. aug. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mindent nem tiltottak be en es a csaladom a munkatarsaink egy napot sem voltunk a virus miatt otthon.En pl veszelyeztetett munkakorben 🤔 es akkor ilyenkor meg ugymond le van szarva...erdekes
2020. aug. 14. 13:52
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt mondták összeomlik az egeszségügy most már nem beszelunk rola.Azert ez is nyugtalanito de biztos szamokkal meggyoznek minket.Szerintem egy elet is elet foleg hogy nem tehetunk sokat akkor ha csak eppen mondanak valamit az is fura.
2020. aug. 14. 14:11
 9/9 anonim ***** válasza:

"Járok szórakozóhelyre. Bőven 500 fő felett is megtartják sajnos😕😥"

Akkor minek jársz???

2020. aug. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!