Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Sportfogadás vagy póker?...

Sportfogadás vagy póker? Melyiket lenne érdemes tanulni, játszani 2020ban?Csak játékosok véleménye érdekelne.

Figyelt kérdés

2020. júl. 10. 17:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Póker volt online eddig, de nagyon jól képzett most már a játékosállomány.Szépen felvittem 600 ezerig a bankrollom, aztán kezdtem bukni lefelé, jött egy széria.Most sportfogadás, de elég nehezen megy , csak stagnálok, lehet visszamegyek pókerezni.
2020. júl. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem pókerezz az konnyebb mint a fogadás.
2020. júl. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszöntem, akkor kezdem tanulni a póker gamet.A fogadás tényleg lutri.
2020. júl. 10. 17:33
 4/12 anonim ***** válasza:
Sportfogadást, csak ha elég bevállalós vagy nagy tétben játszani.
2020. júl. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kis téttel játszanék, naponta bankroll 3% lenne.
2020. júl. 10. 18:23
 6/12 anonim válasza:
Figyelj én mindkettőt csináltam, egyértelműen a sportfogadásban ha nem trükkösen fogadsz(arbitrázs meg egyebek) akkor egyértelműen ebben többet számít a szerencse.Nem véletlenül látsz több profi pókerest mint fogadót.A sportfogadásban nem mondom hogy rossz voltam, naponta órákat elemeztem, nézegettem statokat, egyebek de meg kellett értenem, hosszútávon az iroda nyer.Az egyetlen megélhetési mód fogadásban ha belső információk alapján fogadsz vagy lyukat találsz az irodák közötti oddszokban, pl arbitrázs vagy szokottnál jobb odds.Egy fél éve pókerezem pénzben, elötte hónapokig, tanultam, bújtam a fórumokat, és el kell mondanom, sokkal jövedelmezőbb lehetőség, de csak abban az esetben ha jó vagy.Ezt is profi módon kell kivitelezni, folyamatosan koncentrálni, szoftvereket használni a játékod fejlesztéséhez.Mikrolimiten egy jó tudású regulárként el lehet lenni de ha nagyobb vizekre akarsz lépni ott már más lesz a helyzet. Szóval annak ellenére hogy az utóbbi években egyértelműen fejlődött a póker játékos állomány, így is azt éri meg jobban de azért megélhetést ne alapozz egyikre se hiszen a pókerben is ott lapul az a 25-30% szerencsefaktor
2020. júl. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Pókerezem is, de hetek óta lemákolnak...ezért váltanék sportfogadásra.Pókerben meg a játékosállomány is kevesebb, és ahogy mondtad, sokkal képzettebbek. Igazából fizetés kiegészítésnek szerintem mindegyik megteszi ha ügyes vagy.Köszi szépen amúgy!
2020. júl. 17. 22:30
 8/12 anonim válasza:
Ez a "lemákolnak" hozzáállás a legrosszabb! Ha pénzt akarsz belőle keresni sokat kell hozzá tanulni, játszani.Hetek alatt nem leszel jó játékos, de azért a mikrolimiten pár hónap tanulással profitálni lehet.Sportfogadásról elmondtam a véleményem, szerintem nem lehet belőle hosszútávú nyereséget hozni mert maga az iroda ellen játszasz.Ha mégis annyira jól fog menni le fognak tiltani ha tetszik ha nem.(kivéve Tippmix)Úgy gondolom inkább maradj a pókernél,tanulj,nézz hand elemzéseket, olvass róla könyveket játsz egy kicsit játékpénzben is, ott kamatoztasd a tudásod.Mindig lesznek játékosok akik lemákolnak, engem is leszoktak.Nem szabad emiatt felhúzni magad.Ha türelmesen kitanulod és profitáló játékos leszel akkor is le fognak 1-2 alkalommal mákolni de te nem leszel mérges mert minden hónap végén valószínűleg kisebb-nagyobb nyereséggel távozol.Csak segíteni szeretnék, ha gondolod írj üzenetben ott tudok tanácsokat, oldalakat adni a fejlődéshez.
2020. júl. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

6#

Sportfogadásból is lehet hosszútávon szép profit hozni.


"Nem véletlenül látsz több profi pókerest mint fogadót"


Fogadók is ugyan annyian vannak, csak nálunk nincsenek versenyek.Fura lenne ha közvetítenék tvben hogy tippelek.:)


Sportfogadás nyugisabb, póker egy idegösszeomlás.Én fogadást javaslom, havi 75% felett nem nehéz teljesíteni, kis tétben, bankroll 4% max.És nagy türelem.Vannak ingyenes tipster appok, nem is nagyon kell gondolkoznod.:)Én minden hónapban nyereséges vagyok, 35 ezerrel kezdtem, 6 hónap múlva 362 ezer az egyenlegem.És ez napi 20 perc ráfordítással.

2020. júl. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

9#

Nem tudom én is fogadtam, nekem egyszerűen nem jött úgy hogy profitba lettem volna.Én azon az elven vagyok hogy az iroda ellen hosszútávon nem nyerhetsz, ha mégis lehet letiltanak.A pókerben pedig ugyanolyan játékosok ellen játszasz mint te magad.Persze én megértem hogy valakik azt pártolják, nekem csak ez a véleményem.És nem csak híresekről hallok hanem az ismerősi köreimből 8 emberből ha 1 jön ki pluszba fogadással.Ugyanolyan idegösszeomlást tud okozni.Lehet hogy te most nyerőben vagy de lehet hogy majd jön egy rossz széria és megváltozik a véleményed.De ezt nem kötekedésből írom, ne érts félre:D

2020. júl. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!