Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mennyi-t vigyek Mondoconra?

Mennyi-t vigyek Mondoconra?

Figyelt kérdés

Most megyek elsőnek Mondoconra és nem vagyok tisztában az árakkal és fogalmam sincs mennyi pénzt kéne vinnem. Aki tapasztaltabb ebben a témában és leírná, hogy milyen árakra kell számítani azt megköszönném!

Ui. tervezek venni pár animés cuccot azért kérdem



2020. jún. 19. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó sokat, mert minden elég drága. De ez attól is függ, hogy mit akarsz pontosan venni.
2020. jún. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Sokat!

Kb webshop arakat nem dragabban

2020. jún. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amennyit gondolsz. Én olyan 15 ezer forintot szoktam vinni, mert konkrétan nem nagyon veszek semmit. Figurát és mangát nem veszek, mert nem éri meg. Nem fogok 10 ezreket kiadni egy közepes méretű figurára (nem gyűjtöm őket), a mangák meg szintén nem érik meg, hogy 4000-7000 forintért vegyek egy kötetet. Inkább apróságokra és kajára szoktam költeni. Én leginkább kitűzőket veszek, vagy az Artistoknál füzetet, nyakláncot, ilyesmiket. Szóval, nagyjából tisztában vagyok az árakkal, és tudom, mit akarok megvenni.
2020. jún. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
15-30000Ft-okat költöttem úgy nyolc-tíz évvel ezelőtt a magyarországi conokon, ami nem kaja, szállás, utazás volt, hanem manga és egyéb animés dolgok, kitűzók, matricák, stb, esetleg japán édesség, Copic. (Mondjuk spóroltam is rá egy fél évet.)
2020. jún. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A 3-mas vagyok. Amúgy tényleg attól függ, mit akarsz venni. A kaja általában annyira nem drága, az édesség sem. Az Artistok is normális áron árulnak. Ami drága, az tényleg a figura, manga, meg egyéb animés/filmes dolgok. Főleg, ami nagyon felkapott. Egy 15-20 ezer forintot javaslok, abból lehet vásárolni.


Annyi még, hogy kaját és innivalót (kizárólag műanyag flakonban!) beengednek a rendezvényre. Tehát, ha nem akarsz ott kajálni, vagy innivalót venni, akkor azt a pénzt már megspóroltad magadnak.

2020. jún. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én általában utazási költségeken kívül viszek meg 20.000 forintot, van amikor megmarad 3-4k de azért mindig annyit viszek hátha találok valamit😅


Vizet viszek műanyag palackban, egy kis kaját szintén csomagolok, de szoktam venni Mochi-t, boba teát vagy Pocky-t, ezek pedig úgy 2500-3000 forintra jönnek ki.


A pólók és a pulcsik kicsit drágák, 3000 forintnál kezdődik egy nem túl minőségi rövidujjú póló, de 4-5k is lehet. Mangáknál olyan 2-3k/db, de igazándiból ha felmész AliExpress-re vagy eBay-re és megnézed ott az árakat akkor tudod hogy mire kell számítani, bár pár helyen rárakják a kamatjukat egy kicsivel.


Tehát én azért 15.000 alá nem mennék mert annyi minden van. :-)

2020. júl. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!