Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kivel szoktatok mondoconra menni?

FloWWerR kérdése:

Kivel szoktatok mondoconra menni?

Figyelt kérdés

Sziasztok^^

Nemsokára lesz a nyári con, de a barátaim közül nem nagyon van olyan, aki tudna velem jönni, egyedül pedig nem lenne jó. Bár nem lennék teljesen egyedül, mert velem lennének a szüleim, hiszen elég messze lakok.

Ti kivel szoktatok conra járni, amikor nincs kivel menjetek?



2019. júl. 4. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül megyek mindig mindeféle Con-ra... sokkal jobb, nem kell másokkal foglakozni, így ráérek nézelődni.
2019. júl. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyedul mert nincs kivel mennem
2019. júl. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ha valaki szintén egyedül megy és szeretne társaságot az nyugodtan írhat^^
2019. júl. 4. 17:19
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem társasággal sokkal jobb menni, szóval én mindig szervezek pár weeb havert, meg néhány neten megismert emberrel is conon találkozom
2019. júl. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Én tavaly a szüleimmel és a testvéremmel mentem,idén is velük fogok. Nagyon szeretek velük ilyen helyekre (meg bárhová) menni, mert parnerek benne és élvezik is, és sokkal jobban el tudok velük lenni
2019. júl. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem se szüleim se barátaim se testvéreim se semmilyen családtagom nincs/nem ismerem őket... Mégis szoktam menni mert szeretem. Nem kell feltétlenül társaság ahoz hogy ilyenekre menj. De akár ott is megismerhetsz embereket és akkor már nem leszel egyedül. Én is el fogok menni most nyáron és teljesen egyedül, mégis biztos vagyok benne hogy nagyon jól fogom érezni magam. 19/f
2019. júl. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Petrovics Milán ***** válasza:

Ha könnyebben teremtesz kapcsolatot másokkal, akkor egyedül is mehetsz, mi nem vagyunk azok a tipikus nagyszájúak így csapatban mentünk. Pest úgyis messze van. Nagy szerencsétlenségemre a okosabbik telefonom otthon hagytam és a többieknek szinte könyörögni kellett, hogy képeket készítsenek, de így is találtam jó beszélgető partnereket.


Az első alkalom létére tetszett. Ha valaki

2019. aug. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Petrovics Milán ***** válasza:

Csapatban mentünk két haverommal, mert 1. alkalom volt a messzi Pesten + nem vagyunk jók az "odamegyünk egy selfire"-ben.

Egészen tetszett bár elèg bátortalanok voltunk. Nagy nehezen bírtuk rá magunkat egy ingyen ölelésre. De egyikünk így is rémülten kerülgette őket.


Szóval, ha valaki tapasztalt egyén vagy csoport lenne olyan kedves és körbe vezetne minket a rendezvényen annak örülnék.

Mer így is a jobbakról lemaradtunk. Meg többen, jobb.

2019. aug. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!