Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hajnóczy Soma és egyéb bűvésze...

Hajnóczy Soma és egyéb bűvészek trükkjeinek magyarázata?

Figyelt kérdés

Sziasztok, jó pár éve bűvészkedem, még pár órát mesternél is vettem, ritkán szoktam kissebb bárokban fellépni, és a véleményeteket kérném arról hogy szerintetek "jogilag" helyes lenne egy youtube csatornát indítani azzal a tartalommal hogy főként magyar bűvészek trükkjeit kielemezem, és próbálok magyarázatot, tutorialt adni hozzá.

Itt most például Hajnóczy Somára gondolok.Gondolkoztam hogy egyszerűen kártyatrükkös videókat gyártok de ez a trükk leleplezéses ötlet csak az elején lenne hogy beindítsam a csatornát.

Szerintetek lenne rá igény vagy egyáltalán ezt szabadna megpróbálnom?



2020. máj. 25. 20:46
 1/3 Bűvész válasza:
Ha bűvészkedsz, akkor ne leplezz le trükköket. Az teljesen rendben van, ha egyszerűbb trükköket tanítasz, de egy bűvész sosem leplezi le más bűvészek trükkjeit. Gondolj bele, hogy neked hogyan esne ha épp bűvészkedsz egy társaságnak és az egyikük mindenki előtt elkezdené leleplezni a trükköt a nézőidnek.
2020. máj. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mmmh való igaz de ha abból a szempontból nézzük olyan trükköket mutatnéj be amik nagy számban megtalálhatóak az interneten
2020. máj. 26. 21:20
 3/3 kenlord ***** válasza:
Akkor biztos nem köveznének meg, ha már az interneten fellelhető, vagy angol magyarázattal már rendelkező trükkökről csinálnál videót
2021. jan. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!