Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ez a trükkök hogyan?

Ez a trükkök hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok pár hónapja kezdtem bűvészkedni már viszonylag jól megy egy két trükk viszont egyszerűen muszáj megkérdezném hogy névszerint Hajnóczy Soma pár showjában alkalmazott egy kontrollt névszerint azt hogy a néző azt a kártyát válassza ki amelyik neki kell, pl a ráskó eszteres vagy a pamkutyásban

Oké legtöbbször ezt már én is megfigyeltem hogy azt a lapot húzza ki egy ártalmatlan néző hogyha legyező formába rakod ki ami középtájékon van és a legjobban kiáll áll ám ez csak pszichológia és nem mindig válik be de valahogy neki mindig összejön

Aki jártas benne az megmondaná:D? Talán kicsit zöldfülünek tűnök de ez nagyon érdekel



2020. márc. 30. 00:51
 1/2 anonim válasza:
Szia! Az a helyzet hogy ilyen kérdést nem igen szokás kiírni olyan helyre ahol “muglik” látják, mert igen káros tud lenni a bűvész szakmára. Ráadásul hogyha név szerint említed a művészt az még ártalmasabb tud lenni a művésznek.Jómagam is lassan 8 éve benne vagyok ebben a varázslatos szakmában. :)
2020. ápr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kenlord ***** válasza:
Hát ez sajnos így van! :)
2020. okt. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!