Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Amazonról milyen lehet rendeln...

Amazonról milyen lehet rendelni? Megérkezik? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2020. máj. 5. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Uhm...nem érkezik meg, amint megadod a bankkártyád adatait, azonnal lenullázzák a számlád és egy nagy doboz lócitromot adnak fel a rendelt termék helyett. Ezért a világ egyik legnépszerűbb és legismertebb webshopja.


Én könyveket, játékokat, ritkábban pólókat rendelek onnan, eddig minden rendben volt.

Attól függően, hogy honnan érkezik, változik a kiszállítás ideje. Van ami egy hétre rá megjön, valamire várni kell tovább, de ezt kiírják a megrendelés előtt.

2020. máj. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ma reggel rendeltem egy terméket, de 2x egymás után vonta le az 1 rendelés után az összeget. Azonnal írtunk az eladónak, de még nem válaszolt, az Amazon küldött csak egy e-mailt, hogy úton van a rendelésem. Mit tudok még tenni, hogy visszakapjam a pénzem?
2020. máj. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vásárolj bátran, jeff bezos-nak kell az új yacht.
2020. máj. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Közben megoldódott. Az eladó nem tudott segíteni, de írtam az Amazonnak és 2 napon belül visszautalták a pénzt, ráadásul a nagyobbik összeget. Mert 2x vonták le, de más árfolyamon. Úgyhogy nagyon korrektek voltak.
2020. máj. 11. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!