Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Paranormal Famility Niki és a...

Paranormal Famility Niki és a férje Robi hány évesek?

Figyelt kérdés
2020. márc. 16. 13:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Paraniky is itt van, kerdezd ot 😉
2020. márc. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%

En nem magasztalnek annyira egy olyan embert aki bant egy nőt ;)

Es a csalast R.kezdte. mar 1 eve nincsenek egyutt. N-nek azota van parja. :)

2021. aug. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
2-es mire irtad ezt valaszul?
2021. szept. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
3-as szerintem ezt Ő maga sem tudja
2021. okt. 5. 07:07
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez most nagyon gaz volt, hogy direkt kerdesmatricazik, es maganak irkal kerdeseket. Igy legalabb elmondhatta, hogy most eppen elszegyelltek magukat, es meg mindig egyutt elnek, bar mar valnak. Szerintem a valas utan is kepesek lesznek egy fedel alatt maradni. Nagyon fura, hogy itt gyakorin is kiirta tobb helyre, hogy R. megverte, most meg ugy tesz, mintha egy szent lenne az az ember. Na most akkor mikor hazudik? Ez nagyon durva!
2021. okt. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

5-os de ez tuti, hogy Niki irta ki, hogy megverte őt R. es nem egy masik felhasznalo, aki Nikinek adta ki magat?

Miert verné meg a ferje (vagy eddig is voltak hasonlo gondok)?

Nem all ossze az egesz...


A valas mar tavaly is felmerult egyszer kiirta insta storyba, hogy szetmentek, de aztan kibekultek, lehet megint ez lesz.

2021. okt. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

#6

biztos, hogy o irta ki, mert meg a neve is ott volt. Azert vagyok ezer szazalekig biztos, hogy o volt, mert egy masik poszthoz o maga irt UGYANEZZEL A NEVVEL, ami roluk szolt (valami olyasmi kerdes volt, hogy hany evesek a gyerekek). Ott kereken leirta, hogy melyik gyerek hany eves, és hogy a nagyok nem kozosek. Tok kedves volt.

Amikor ugye itt irta a megvereses sztorit, utána aztan gondolom rajott, hogy innen nem tud torolni kommentet, igy gyorsan anonimra allitotta magat, igy mar a masik kerdesnel is anonimnak mutatja, pedig elotte lehetett latni, hogy a N. irta a hozzaszolast.

Nem tudom, ertheto-e igy.

En remelem, hogy kibekulnek, de azt is remelem, hogy csak lejaratas akart lenni N. reszerol az, hogy kitalalta R-rol, hogy megverte ot tobbszor is. En arrol az emberrol nem tudom ezt elkepzelni, de tenyleg. Persze sok ferfi van, aki bantalmazza a feleseget, a csaladjat, es nem gondolnad rola.

A mostani sztorijanak nagyon kibekules szaga van, es az uj kannal is eltunt minden nyom.

Kivancsi vagyok.

2021. okt. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, igy mar ertem, mert en mar csak anonim valaszokat lattam, de akkor voltak szemfulesek, akik meg lattak azt hogy N. irta tenyleg.


Furcsa az egesz ügy es a legrosszabb, hogy instara kiirjak a pillanatnyi duhuket, amit aztan megbannak. Utana meg azt irja N. hogy megy a sz.rkavaras. Nem, nem megy a sz.rkavaras csak azert az embert jol osszezavarjak ezzel a kb egy eve tarto kulonos kiirasaikkal (valas, veszekedes, megcsalas, kulonkoltozes, fenykepek leszedese majd ujboli kirakasa stb.).


(Mondjuk a veres is lehet valos, de akkor nagyon durvan elitelem R.-t, mert egy nőt bantalmazni a legalja.)


Arrol nem tudok, hogy lett volna N.nek uj parja (de lehet nem lattam instan). Tavaly meg talan a 10.osztalyt is elkezte ujbol estin es irta emiatt nincsenek videok.


Sajnalom, mert az elejen tok jo tartalmai voltak aztan mintha tortent volna valami (lehet a hazassaga miatt!?) es teljesen megvaltozott kb akkor mikor levagatta a hajat es befestette.


Egyik nap kerdez-feleleknel instan irta tobbszor is jelen idoben, hogy "valunk", szóval mintha mar tortenne a folyamat...


Ketto kicsi es egy nagyobbacska gyerekkel ez nagyon nehez lesz neki (egyedulallo anya, suli, munka, haztartas) ebbe a videozas mar nem fer bele.

2021. okt. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
8%

Nem eszik olyan forron a kasat!

Mai foto: ugyanaz a "kirakommagamakirakatbamertelismerestvarok", de ujra kint az eskuvos fotok, ugyhogy gondolom azert a penz az nagy ur. A honapokig elhanyagolt korom, haj most hirtelen megint uj, megint szep. Ujra van mukorom, mert fizeti apuci. Amig N-nek pasija volt, gondolom addig azert nem finanszirozta R. ezeket a hobortokat.

Meg o szol meg masokat az allitolagos "cserebogar-szempillak" miatt, de sajat magat nem veszi eszre, hogy mekkora okrot csinal magabol. Milyen erdekes, hogy pont most van megint mukorme, nem? Eddig nem volt ra penz, most megint van.

Egy youtuber-anyukat folyton gyalaz, meg minositi az eletet, kozben o ugyanezt csinalja epp, csak o 3 gyerekkel, nem kettővel.

Milyen erdekes, amikor az a bizonyos fagyi visszanyal, ugye N.?

2021. okt. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Insta sztoriba kitette, hogy lesz majd video es hogy van uj parja.
2021. okt. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!