Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Budapesten a Lukács fürdőben...

Budapesten a Lukács fürdőben milyen a naturista szauna? Mindenki leveszi a fürdőruhát? A zuhanyzót lehet meztelen használni?

Figyelt kérdés

2020. jan. 8. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Van egy külön elkerített rész a naturisták részére. A hely nem túl nagy,de van szauna és zuhanyzó is.Lehetsz fürdőruha nélkül mindenhol,csak tartsd be a szabályokat.
2020. jan. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Koedukált?
2020. jan. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Az utolsónak: Igen!
2020. jan. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Mi most voltunk Sárváron a szaunában, hát nem semmi! Fürdőruha nem támogatott, fürdő lepedő az előírt, aztán mindenki annyit mutat, amennyit akar. Teljesen szabad felfogás, volt amikor öt naturális hölgy is volt az izzasztóban teljesen meztelenül! Gratula a hölgyeknek! Nagyon jól éreztem magam.
2020. febr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

#4: Most ez reklamáció volt vagy elismerés?

Szaunázni minden normális helyen meztelenül szoktak, mi is csak olyan helyre megyünk, ahol így lehet és mi is hasonlóan meztelenül, a lepedőt magunk alá téve szaunázunk. Sajnos Magyarországon az emberek többsége túl prűd, sok idő kell még, amíg kultúrálódik a társadalom, de az ország nyugati felében a jobb helyeken már azért többnyire így működnek a szaunák.

2020. febr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Elismerés volt. Nekünk szokatlan volt, de nagyon értékeltem.
2020. febr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Az még hagyján, hogy sokan törölközőt magukra tekerve ülnek, de nem tesznek egy másikat maguk alá, hanem szépen rácsöpögtetik az izzadságukat a fára. No comment.
2020. febr. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#7: Hát igen, a kultúrált szaunázásról sokat lehetne írni, de sajnos még a legjobb helyeken sem tartja be mindenki. Az alap, hogy nem viszünk be gumipapucsot, fürdőruhát, stb., meztelenül vagyunk és magunk alá teszünk egy törölközőt vagy lepedőt, de azt úgy kellene, hogy a lábunk alatt is legyen és az sem ártana, ha az izzadságot sem fröcskölnénk másra, nem beszélgetnénk hangosan, és utána le is zuhanyoznánk rendesen.

Sajnos a Lukácsban e tekintetben még van hova fejlődni, mi oda nem is járunk.

2020. febr. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
61%
Lukácsban hogy alakul a férfi nő arány? Úgy hallottam, oda a homók járnak fajtalankodni
2020. jún. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Bénabakter ***** válasza:
100%
#9: ez nem igaz. Én voltam ott egyedül hétköznap de., és bár nem sok nő volt, de mindenki kulturáltan viselkedett, pihent. Nekem bejött, bár valóban lehetne több hölgy is, hogy kiegyenlítettebb legyen a nemek aránya.
2021. jún. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!