Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valakinek jár/járt a Ponyclub?...

Valakinek jár/járt a Ponyclub? Mi a véleménye róla? Megéri-e havonta a 3. 000-4. 000 Forintot?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, és nagyon szeretem a lovakat, és minden állatot, mellesleg imádok olvasni. A szomszéd lány áprilistól megrendelte a Ponyclub-ot, és én is szeretném, ha nekem is járna. Anyukám megengedné, de szerintetek megér-e havonta 3.000-4.000 Ft-ot? Nem olyan jó az anyagi helyzetünk: anya egyedül nevel, sok számla, autó, nagyszüleim ellátása, stb...! Mi a véleményetek?
2010. júl. 15. 14:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Legyen, vagy ne legyen?!?
2010. júl. 15. 14:25
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jár a ponyclub!

Igaz nincs lovan de szinte minden könyv és képregény ami benne van az jó legalábbis nekem tetszik!

Aztán még a plusz ajándékok szóval van amikor két könyv van+ képregény+lófigura+ajándék+meglepetés. Szerintem megéri. :)

2010. júl. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, én is afelé hajlok, hogy megrendeljük... Remélem, nem bánom meg! :-)
2010. júl. 15. 14:52
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Minek ilyesmit rendelni, amikor itt az internet? Korlátlan, ingyenes tartalom a lovakról...
2010. júl. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 2. válaszoló véleményét IS, valószínű, hogy az 1. válaszoló megggyőzött! ;-)
2010. júl. 15. 15:25
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagy örömmel írok! Anyukámmal megrendeltük a Ponyclub-ot! Köszi mindenkinek az eddigi véleményeket, meggyőztél, Kedves Első! ;-)
2010. júl. 15. 16:09
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincsmit. :D
2010. júl. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem járt régen és imádtam. :D

L/18

2010. dec. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves vagy! Tegnapelőtt lemondtuk a csomagokat, mert anyagilag egyátalán nem érte meg... Meg szerintem az ajándékok annak hasznosak, akinek van saját lova, vagy lovardába jár...

De különben csak jót tudok róluk mondani, nagyon készséges, segítőkész csapat ez a Pony-club!

2010. dec. 12. 19:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!