Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van valakinek Osan Nania...

Van valakinek Osan Nania Comet gyerekülése? Mi a véleménye róla? Mennyire bisztonságos? Nagyon szemezek vele?

Figyelt kérdés
Eddig nem sok jót olvastam a Nania autósülésekről,de ez valahogy elég jónak tűnik!!!
2011. nov. 18. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
kép van róla? mert így nem találtam.
2011. nov. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Na, megvan... Szerintem ugyanolyan, mint a többi Nania. Nézd meg a huzatot élőben, szerintem nem a legjobb.
2011. nov. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor ez elég gagyi mi??Esetleg tudnátok valami hasonló formájú gyerekülést ajánlani ami jó is és nem a legdrágább?
2011. nov. 18. 16:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha minőségi gyerekülést szeretnél akkor a gatyádat is lehántják rólad.A Naniát én abba a kategóriába sorolom, ami kényelmes, dizájnos és megfizethető.Nekünk szintén Nania van, 15ezer ft volt, de a kislányomnak kényelmes, 4 órás autóút alatt sincs baja benne, jókat szundikál.Igaz nekünk 0-18 kg-os van.

Az a véleményem, hogy vidd el a gyereket egy üzletbe ahol lehet ilyet kapni és ültesd bele.Ha kényelmes neki akkor hajrá.

10,5 hós kiscsaj anyuja

2011. nov. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló!Nektek melyik fajta van?Mondjuk az én kislányom 2éves!
2011. nov. 18. 19:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Ilyenünk van:

[link]


De én ezt 2 éves lánykának már nem venném meg :)

Az én lányom csak 10,5 hós és azért ezt vettük neki, mert akkor még csak 7 kiló volt és nem ült stabilan, valamint mindenképpen dönthetőt akartam, mert gyakran elalszik a kocsiban.Így nálunk a 9-25 és 9-36 kg-os nem jött szóba.

Én nagyon szeretem ezt az ülést, szerintem egyáltalán nem gagyi, csak mivel műszálas a huzata, nyáron gyakran beleizzadt a lánykám, de varrtam rá egy pamut huzatot így ezt mosogattam neki.Mostmár az sem kell rá :)

2011. nov. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!