Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Lesz-e még Dragon Ball?

Lesz-e még Dragon Ball?

Figyelt kérdés
Mivel nem rég néztem végig a Dragon Ball Supert, és már mindegyik Dragon Ballt láttam,és hogy lesz e még?

2018. jún. 2. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A Viasat 6-on adják az új részeket, hétköznap 16:30-kor!
2018. jún. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen,most olvastam nemrég.De mivel a kedvenc sorozatom,így gyorsan megnézem mindet.Szóval úgy értem hogy pl. abbahagyták a készítését a Dragon Ball Supernek,és lesz e még más fajta (úgy mint a DBZ-nél).

De amúgy köszönöm!

2018. jún. 2. 19:06
 3/11 anonim ***** válasza:

A Dragon Ball Supernek vége.

De olvastam hogy terveznek egy következő Daragon Ball sorozatot. Azt viszont hogy mikor lesz, hát reméljük mihamarabb és az is lehet eljut Magyarországra úgy mint a Dragon Ball Super most a Viasat 6-on.

2018. jún. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Már nagyon várom.Még a Dragon Ball Z-t is végig néztem minden részét.
2018. jún. 2. 19:43
 5/11 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy folytatják,mert eléggé sokat keresnek vele,meg eléggé híres,szóval a rajongókat nem hagyják cserbe.
2018. jún. 2. 19:46
 6/11 anonim válasza:
Igen lessz mg drahon ball az lessz a nemve Super Dragon Ball Heros caka meg nem tudni mirol lessz benne szó de az jó lenne ha pl Son Gohan utól ért apját mert hogy son gohan erősebb is
2018. jún. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A Dragon Ball Heroest már most nem kell komolyan venni, az egész csak egy marketing egy japánban nagyon népszerű kártyajátéknak, szerintem nem is lesz "hivatalos"dolog. A Super meg még mindig folytatódhat, most egy időre elkaszálta a Fuji TV de még nagyon valószínű hogy nincs vége.


BTW Gohannal tényleg bánhatnának jobban, a Z-ben a legerősebb karakter volt, erősebb mint Goku, ehhez képest paródia amit művel a Superben, bár a végén már kezdett visszatérni régi önmagához.

2018. jún. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Remélem nem hagyják abba.
2018. jún. 3. 13:08
 9/11 A kérdező kommentje:
Wikipédián megnéztem és ott van hogy,Utolsó epizód: 2018. március 25.
2018. jún. 3. 13:09
 10/11 anonim válasza:
Lesz folytatás 2019-ben és valószínűleg Dragon Ball Super néven fog tovább futni, mert nem visznek új nagyon fontos elemet a sorozatba. A Z-ben behozták a Saiyaneket, a Superben az isteneket.
2018. jún. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!