Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnatok mondani olyan anime-t...

Tudnatok mondani olyan anime-t amiben kulonleges kepessegek vannak?

Figyelt kérdés
legyszi irjatok le hogy melyk animeben milyen kepessege van a foszereplonek meg meg par dolgot az animerol Koszonom

2018. márc. 15. 01:47
1 2
 11/13 Juru ***** válasza:
DanMachi. Nekem nagyon tetszett, karakter fejlődéses, a főszereplőt (szerintem) nagyon lehet szeretni, főleg, mert ilyen karakter főszerepben nagyon ritka. A történetben az Istenek a földön élnek (görög mitológia), és a híveikkel együtt egy Famíliát alkotnak. Híveik a kalandorok, akik mindig a kazamatákba (azt hiszem, így hívják) mennek, hogy szörnyeket öljenek, majd beváltsák pénzre. Itt is vannak különleges képességek, de ez nagyon ritka, kivéve ha az illető varázsló. Sajnos nincs teljesen befejezve, és valószínűleg nem is lesz, de attól még szerintem nagyon jó, főszereplőt ilyet pedig meg még mindig nem találtam.
2018. márc. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
koszonom ez meg tetszett ! :)
2018. márc. 18. 18:49
 13/13 A kérdező kommentje:
koszonom
2018. márc. 18. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!