Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnatok mondani olyan anime-t...

Tudnatok mondani olyan anime-t amiben kulonleges kepessegek vannak?

Figyelt kérdés
legyszi irjatok le hogy melyk animeben milyen kepessege van a foszereplonek meg meg par dolgot az animerol Koszonom

2018. márc. 15. 01:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Hatszázhúszmillió ilyen van. Ha csak ennyi a feltétel, vaktában is válogathatsz.
2018. márc. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igazad van ! elfelejtetem le irni a felteteleket kicsit siettem :)
2018. márc. 15. 23:48
 3/13 A kérdező kommentje:
szerelem is legyen benne es ne ojan legyen mint pl a naruto hg valamitol kapja az erot a foszereplo hanem hg nem csak neki legyen ! valami ilyesmi :)
2018. márc. 15. 23:51
 4/13 A kérdező kommentje:
Jah es ne legyen vampiros
2018. márc. 15. 23:54
 5/13 anonim ***** válasza:
14%

angel beats (13 rész) - van benne szerelem, de csak a végefelé. Máskülönben különleges, egyedi anime, szórakoztató, vicces, és filozofikus egyben, némi akcióval.


gunslinger girl ELSŐ évadát ajánlom - van benne szerelem, ebben is csak kiegészítőleg olykor. Látszólag akció, inkább lélektani animesorozat, kb 12 rész.

Bár a főszereplők között is van romnantikus szál. Azonban inkább erős idegzetűeknek javaslom, inkább 18 felett.


kashimashi - kb 12 rész, shoujo-ai, tehát leszbikus, bár ez nézőpont kérdése az animében. Nem scifi (leszámítva az ufo-kat az elejéről, de az csak forg.könyvi ürügy).

Nem a képesség különleges bár, hiszen töményen slice of life, hanem az különleges, hogy a fiú lánnyá változik. Továbbra is szerelmes belé egy lány Vagy több...? Meglátod, ha megnézed.


kokoro connect - különleges módon és "módszerekkel" motiválva a szereplőket bemutatja a felnőtté válás lehetséges módjait 18-20 éveseknek, van benne szerelem is.

Slice of life, parapszichológiával (gondolatolvasás, testcsere), egy kis scifi-vel és thriller beütéssel.

Az elején kicsit félrevezetheti a nézőt az enyhe ecchi hangulat, de komor hangulatba megy át, és lényegében ez marad végig. Kicsit nehezen emészthető mű, bár nem úgy, mint egy nyomasztó horror/thriller, bár van némi thriller beütése.

13+4 részes, a 4 speciál rész a legjobb, szóval as 13. rész után nem érdemes abbahagyni a nézést.

2018. márc. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%
Charlotte nagyon ajánlom azonban ha leírnád hogy mi a valódi képesség akkor spoilereznék ezért csak annyit mondok hogy kb 5mp-ig meg tud szállni egy embert és több képességgel birtokló ember van ebben az animeben pl. láthatatlanság,szuper gyorsaság stb. De nagyon ajánlom szerintem ez egy nagyszerű anime volt
2018. márc. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
14%
Ja és elfelejtettem még egyet írni mert gyorsan írtam Bocsi ez a Shokugeki no Soma 3 évadja van a főszereplő nagyon tehetséges a főzésben de nincsen benne semmi fantasy és van benne szerelem is röviden megfelel a feltételeknek szóval ajánlom de nagyon :)
2018. márc. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Koszonom , mindenkinek ment a zold kez :) sokat segitetetek bar a charlottet azt lattam es szerintem is nagyon jo anime nekem nagyon tetszet nah kb ilyen animeket keresek mint a charlotte ! koszonom megegyszer a segitseget
2018. márc. 16. 23:39
 9/13 A kérdező kommentje:
Meg johetnek
2018. márc. 17. 19:25
 10/13 anonim ***** válasza:

tokyo mew mew teljesen ilyen

Azt hiszem 5 lány van benne és mind az 5nek megvan a saját kéessége. Van benne romantika is,ami főszerepet játszik. az első 24 rész szinkronos:)

2018. márc. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!