Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Fairy Tail mennyire mély...

Fairy Tail mennyire mély történetileg?

Figyelt kérdés

Igazából már elkezdtem nézni, de pár rész után megakadtam. Utána olvastam, és tudom, hogy Natsu keresi mesterét, ez a cél az animében, de van ebben több is?


Nem összehasonlítás képpen, de vannak benne olyasmi elemek, mint a Naruto-ban? Kidolgozott karakterek, fejlődés, dráma, epic harcjelenetek, stb? Mert eddig csak a humort láttam benne.


Valaki, ha lehet, tudna erről egy kicsit spoiler mentesen beszélni? Előre is köszönöm!



2017. aug. 4. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mint egy pocsolya. Bár, ha neked a Naruto jelenti a mélyet, akkor valószínűleg ezt máshogy fogod látni.
2017. aug. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha neked a Naruto a mérce, szerintem tetszeni fog. Vannak benne egész jó harcjelenetek, minden karakternek meg van a maga szomorú sorsa, bár néhol kicsit erőltetett, és a sorozat a Nakama-power netovábbja.
2017. aug. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Luna1919 ***** válasza:
35%
Szerintem megéri egy esélyt adni neki, nem egy zseniális kihagyhatatlan darab de azért elég jó és összetett történt kerekedik ki belőle (főleg a mangába) szerintem egy vicces de azért időnként mély és semmiképpen sem unalmas anime
2017. aug. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Nem a Naruto a mérce, azt én nem sorolom a többi közé. Nekem az az egyik legmeghatározóbb sorozat az életembe, az egészet végigkísérte, és tudom, hogy rengeteg benne a hiba, de nem tudok rá haragudni, mert nosztalgikus. De ha a fillereket levesszük, szerintem nem olyan rossz anime az.


Hát akkor elkezdem nézni, mégegyszer köszönöm a válaszokat!

2017. aug. 5. 17:07
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
maga az anime ilyán light fantasy tehát minden korosztálynak ajánlott maga a karakter föleg a férfiak jól kivannak dolgozva eltérő magaság testalkat haj szemályiség míg kicsit a női karakterek a szemályiséggel nincs gond csak mindegyiknek vagy hatalmas a melle vagy abszolút nics melle... a harcok sok helyen jól ki dolgozottak csak nekem azzal volt az egy bajom hogy több helyen elsönek semmi esélyük nemvolt vagy elverték öket és már ki fogytak az eröböl mégis hirtelen bamm elverik a rosszakat oké most 1-2x még bele fér a karakterek akarata de nem többször amúgy a legnagyobb karakter fejlödést 2 lény mutatta az egyik loli míg a másik orosz nem lövöl le ezzel az egészet míg natsu kevésbé fejlödik azonban az ö jelleme mondhatni ki van fejlödve itt mondjuk több szomorubb jelenet van mint a narutoban valamelyik nagyon jo lett de ami igazán jo benne hogy a legtöbb gonosz nem ugy gonosz hogy csak hanem jo indokkal vagy épp történt velük valami olyasmi
2017. aug. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!