Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi lehet a neve ennek az...

Mommimo kérdése:

Mi lehet a neve ennek az animének?

Figyelt kérdés

Valójában kettő van. Az egyiket egy videóban láttam a másikat pedig az egyik barátom mesélte.

1. Valami tokyoval kezdődik a neve. A második részét nem tudom. Ha jól emlékszem úgy volt a történet, hogy vannak emberek akinek különleges képességeik vannak, mert megszállta őket valami hal. A főszereplő egy csaj, akinek az a képessége, hogy át tud menni a mindenen, és ilyenkor fehérré változik a haja. Meg van egy pingvin is benne, ha jól emlékszem, úgy mesélte a barátom, hogy valami cápa segítségével kiharapja ezeket a halakat az emberekből.

2. Ezt egy videóban láttam. Egy részlet volt benne, amikor egy vámpír és egy farkas harcol egymás ellen. Ebből kevés maradt meg mert régen láttam, de ha jól emlékszem akkor a farkasnak hosszú fehér haja volt. Lehet hogy ezzel most nem szűkítettem le a kört túlságosan, de amilyen animére egy picit is hasonlít, akkor az nyugodtan elküldhetné a címét.

Előre is hálás vagyok!



2017. jún. 4. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:

1. Tokyo ESP


Farkas hosszú fehér hajjal... elképzeltem.... :X

Bocs a 2.-at nem tudom. :D

2017. jún. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. jún. 4. 13:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem a másodikról a Rosalio to vampire jutott eszembe
2017. jún. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem,, mind a vámpír, mind a vámpír férfi volt. De azért köszönöm!
2017. jún. 4. 16:51
 5/10 anonim ***** válasza:
A 2. talán Wolf's Rain? bár ebben nincs vámpír, de az egyik farkas fehér színű
2017. jún. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen azt láttam, de nem nem az.

Ha jól emlékszem talán a videóban volt valami kislány aki közel került a farkashoz, aztán történt vele valami, és ezért harcoltak. Vagy valami ilyesmi talán.

De azért köszi!

2017. jún. 4. 21:14
 7/10 anonim ***** válasza:

A másodiknál véletlen nem a Noblesse-re gondolsz?

https://www.youtube.com/watch?v=BhoC2N0zHz0

2017. jún. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, azaz! De nem találom magyar felirattal. Lehetséges, hogy nincs? Vagy csak én vagyok béna megtalálni.
2017. jún. 5. 10:03
 9/10 anonim ***** válasza:
A saiyan rivals oldalán keresd.
2017. jún. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. jún. 8. 20:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!