Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki elmesélné mi történt a...

Valaki elmesélné mi történt a One Piece animében?

Figyelt kérdés

Mármint követtem 584 részen át, aztán kezdtem kinőni az animék világából, de most így eszembejutott, és kíváncsi vagyok mik is történtek ezidáig :D

most nem kell részenként stb, de a nagyobb dolgokra tökre kíváncsi vagyok.

Megnézni nem hiszem, hogy valaha fogom, de jó lenne tudni, hiszen azért elég sok részt követtem :)


előre is köszi, annak aki vállalkozik rá! :D



2017. máj. 9. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
82%

Hát tömören megpróbálom leírni. Lufyék elmentek Dressrosara és ott egy kb 150 rész keretében legyőzték a Donquixote családot ezzel hadat üzenve Kaidonak. Ezt követően elindultak Zoo-ra a mink törzs lakhelyére. Útközben ralálkoztak a kemence gyümölcs használójával, bár ez csak 1-2 rész volt. A minkekkre barátságot kötnek. ( ez egy állat ember törzs) késöbb kialakul egy szövetség Kaido legyőzésére. De kiderül, hogy Sanjit eközbe elrabolta Big Mom hogy feleségül vegye az egyik lányát, mert Sanjiról kiderül, hogy egy királyi család tagja. Most éppen a Sütemény szigetre tartanak, hogy visszahozzák Sanjit. Röviden kb ennyi.

(SPOILER)

Innentől azt is leírom hogy manga hogy folytatódik. Megérkeztek a szigetre, majd sok harc után kiderül hogy Sanjit és egész családját meg akarja öletni Big Mom. Ezt követően találkozun Bedge-vel aki időközbe csatlakozott Big Momhoz és már Bástya rangot szerzett, aminek köszönhetően ő neki kell vigyáznia az esküvő biztonságára. Idő közben Jinbei is megjelenik aki Lufy segitségére siet a bajban. Ezt követően Sanji megmentése érdekében Lufy szövetséget köt ideiglenesen Bedge-vel, hogy megöljék Big Momot. A harc elején Jinbei bejelenti hogy csatlakozik Lufy-ékhoz ezért Big Mom meg akarja ölni mindenki mással együtt. Most jelenleg már folyik a harc és most fog kiderülni, hogy a tervük eredményes lessz-e.

A manga jelenleg itt tart nem akartam annyira részletesen írni hátha mégis megjön a kedved és megnézed. :D

Remélem ez így elég lessz.

2017. máj. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp nézd tovább.Nem nézek olyan sok animét de a one piece zseniális,már vagy 3-4 éve követem a mangát és az animét de nem lehet megunni.
2017. máj. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!