Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tokyo Ghoul, Attack on Titan...

Tokyo Ghoul, Attack on Titan ( Shingeki no Kyojin ), Death Note?

Figyelt kérdés
Ki látta ezeket az animéket ? Mi a véleményetek róluk ? Kedvenc karakteretek ? Kedvenc "idézet" az animé(k)ből ?

2016. jún. 15. 04:24
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Death Note: az utolsó harmada elbäszott.

Shingeki no Kyojin: az utolsó kétharmada elbäszott.

Tokyo Ghoul: az egész elbäszott.


Ezek közül egyedül a DN-ban van meg a potenciál, hogy sokkal jobb is lehetett volna, de a nagy történeti fordulattal fordult szinte mestermûbõl középszerûbe. Így is vastagon átlag feletti, de ha visszagondolog az izgalom mellett a csalódottságot is felidézem.

2016. jún. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

Death Note: az utolsó harmada egyáltalán nem elbåszott, abszolút hozzá tartozott a story ívéhez. Attól függetlenül, hogy Near-t és Mello-t én se kedveltem. Kedvenc karakter: Yagami Light

Attack on Titan: jól felépített fantasy-military anime. Amit nem kedveltem benne az a három főszereplő, a nyeszlett, de okos szőke kisfiú, a félig japán terminátorlány, és Eren aki megkockáztatom az animetörténelem egyik legveszélyesebb elmebetege. Kedvenc karakter: Ervin

Tokyo Ghoul: kétszer is végignéztem, de most passzolom a témát.

2016. jún. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tokyo Ghoul: Egész jó, tetszik a hangulata. a kedvenc karakterem sokáig Uta volt, még most is szeretem valamennyire.

Attack on Titan: Eredeti ötlet és szereplők, nagyon szeretem. A kedvencem Sasha volt, mert sokban emlékeztet magamra.

Death Note: Szerintem is több potenciál volt benne, és én végig L-nek szurkoltam.

2016. jún. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

SPOILER A Death Note-ban az, hogy L halála után egyből behoztak egy másik, fehérhajú L-t, na az engem annyira felidegesített, hogy nem is néztem tovább és pont nem érdekel a történet "íve". Amúgy az első 10-15 rész még nagyon izgalmas volt, kár érte.

Attack on Titan-t én szerettem, bár tényleg nem egy korszakalkotó darab, de engem lekötött, bejött a hangulata. Szerintem sokan csak azért szídják, mert nagyon felkapott volt.

2016. jún. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Death Note az első anime amit láttam és nagyon tetszett. A vége se volt rossz ahogy megrészegült a hatalomtól. Kedvenc karakter L és Ryuk akinek az angol hangjába szerelmes vagyok még most is, hogy tudom nem az igazi hangja a szinkron színésznek.

Attack on Titannak több rejtett üzenete van, de annyira nem fogott meg.

a harmadikat pedig nem láttam

2016. jún. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

SPOILERESSS VÁLASZ!

Bocsi, hogy utólag válaszolok!^^ Mangákat nem olvastam egyikből se, szóval az animékre építkezek. Death Note 2.animém az elejét imádtam az összes szereplővel együtt, elején Light párti voltam majd később inkább L. Aztán L halála után számomra kissé unalmassá vált a sztori, Ryukot se szerepeltették annyira, Mellot utáltam, Neart valamennyire kedveltem de idegesített, Hogy mennyire hasonlít Lre szóval megint Lightnak "szurkoltam", de tudtam, hogy meg fog halni. Kedvencek: Light, L, Ryuk, Rem

Attack on titan: 3.animém:D ezt egyszerűen imádtam és várom a 2. Évadot. Kedvencek: Levi, Jean, Eren, Mikasa,Armin de igazából mindenki

Tokyo Ghoul a 4.animém és még nézem. Eléggé fel van kapva ezért is kezdtem el. Eddig nem győzött meg annyira de még meglátom

2016. jún. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tokyo Ghoul anime 1. Évad NAGYON JÓ. A jellemfejlődések nagyot dobnak rajta.

2. Évad, mintha nem lett volna első.

A manga nekem kedvenc, sokkal több van benne mint az animében.

2016. júl. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Bocsi a késői válaszért, de gondoltam akkor már leírom a véleményemet, hátha aktuális még. Nem mellesleg, SPOILER ALERT.

A Tokyo Ghoul-ról nem nagyon tudok mit mondani, mivel az első rész, első tíz percét láttam csak, viszont megtetszett, csak nem nagyon van időm a folytatására, meg mindig van, ami jobban bejött, szóval általában napolgatom a dolgot:D

Az Attack on Titant most fejeztem be, és nekem elképesztően tetszett, maga a világ megfogott, és az a kétségbeesett szabadság utáni vágy a főszereplőknél is megtetszett. Szerintem a legtöbb karakter reálisan van vázolva, jó, Mikasa nem mindig, néhol kicsit tényleg túl profi, de ettől függetlenül szerethető a jelleme:D

A kedvenceim egyértelműen Levi(vagy Rivaille, ki hogy írja), Eren, Erwin, és Hanji.

A Death Note első 10-05 része nagyon izgalmas volt, engem teljesen lekötött, sőt, néha be is szippantott, de miután kinyírták L-t, nekem elment a kedvem tőle, mivel szó szerint rajongtam a srácért. Lehet, hogy gyerekes felfogás, de na:D Ettől függetlenül tudom ajánlani, hátha neked tetszeni fog végig.

Kedvencek: L és Ryuk.

2016. aug. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!