Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miről szól a Naked Youth című...

Miről szól a Naked Youth című anime?

Figyelt kérdés

Nem tudom, ismeri-e valaki ezt az animét, mert nem nagyon ismert. Véletlenül akadtam rá, megnéztem, de nem értem miről szól. Lehet túl "művészi" nekem, de nem jött át, hogy mit akar kifejezni, az egész animében meg sem szólalnak... Állítólag shounen ai, de ezt sem nagyon érzékeltem.

Szóval ha valaki látta esetleg, és le tudná írni, hogy miről szól, azt megköszönném :)



2016. ápr. 23. 16:31
 1/2 anonim válasza:

Nos, kifejezett története a műnek nincs. Amolyan kísérleti munkának szánt mű, amivel a készítő azt szerette volna érzékeltetni, hogy az emberben milyen hangulatokat lehet kelteni egy fekete-fehér anime esetében a fény-árnyék effektusokkal. Talán üresnek érezzük ezáltal a ráfordított 6 percet, de azért nem tudunk szabadulni a képek okozta benyomásoktól, keltett hangulattól, amelyre nagyon szépen rásegít a gondosan megkomponált zene. Magyarán a művészi kivitelezés és a látványvilág okozta benyomások az anime erősségei, ezek mellett a megjelenő karakterek csak úgy léteznek, vannak.


Az AnimeAdddicts-on találsz többet róla :)

2016. ápr. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szóval akkor nem is lett volna nagyon mit megérteni. Az biztos, hogy egészen más volt, mint azok az animék, amiket eddig láttam.

Köszi szépen :)

2016. máj. 1. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!