Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A 2016-os animékről hol lehet...

A 2016-os animékről hol lehet tájékozódni? Mármint hogy mikor jön ki, mi a címe, ilyenek.

Figyelt kérdés

2015. dec. 24. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Ahj istenem... annyira profik vagytok komolyan. Livechart.me már nem jó vagy mivan?
2015. dec. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kezdő vagyok ^^"
2015. dec. 24. 16:39
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Akkor meg úgy is csak a sok shounen bullshitet fogod nézni, amúgy sem jön sok értelmes dolog jövőre, egy Berserk folyatás és kb ennyi.
2015. dec. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Ezen az oldalon össze van gyűjtve az összes szezonális anime: [link]

Még csak nem is kell túlságosan tudnod angolul. Felül ki lehet választani, hogy az aktuális szezon érdekel vagy valamelyik azutáni. Az animéket megjelenés szerint teszi sorba (balról jobbra, felülről lefele). Ha már van közzétett megjelenési dátum, akkor azt is kiírja.


Egyébként ne foglalkozz az első válaszolóval. Nem is igazán értem, hogy minek jár ide kérdésekre válaszolni, hacsak nem abban talál örömet, hogy ismeretleneket a neten keresztül leszól.

2015. dec. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
anichart.net :)
2015. dec. 26. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :D Úristen tényleg nagyon hálás vagyok!
2015. dec. 26. 14:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!