Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek milyen lesz a...

B1nc1 kérdése:

Szerintetek milyen lesz a Tokyo Ghoul 3. evadja?

Figyelt kérdés

November 28-adikan bejelentettek, hogy 2016 telen jon ki az uj evad a Tokyo Ghoul-hoz.Elmeletileg itt Toka lesz a foszerepben, es a masodik evad elcseszese utan egy uj studio fogja meganimalni ezt az evadot.

Sajnos nem fognak sok mindent elore vinni a tortenetbe mivel a az evad cime nem Tokyo Ghoul Re: (ami a manga masodik evadjanak) hanem Tokyo Ghoul √(-1). Ami szerintem azt jelenti, hogy ugyan azt az ido szakot dolgozzak fel mint a masodik evad csak nem Kaneki hanem Toka szempontajbol. Es elmeletileg ebben az evadban jobban fog a tortenet a Manga tortenetehez hasonlitani mint a masodik evadban.

Remelem ezt az evadot nem cseszik el. Ti mit gondoltok, jo lesz? Szerintetek jo otlet, hogy Toka lesz a foszereplo Kaneki helyett? (szerintem nem)



2015. dec. 2. 14:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ne trollkodj, nincs 3. évad bejelentés szerencsére.

Felesleges is lenne amíg nincs rendes 2. évad.

2015. dec. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Maga a studio jelentette be a harmadik evad 2016 telen fog kijonni. Nem hiszel nekem? (Remelem tudsz angolul)

[link]


[link]


[link]

2015. dec. 2. 15:01
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezek közül 2 nem hiteles. [link] igen, de ha beleolvasol a kommentekbe hamar rájössz, hogy félreértésről volt szó. A játék jön 2016-ban, nincs 3. évad bejelentés.
2015. dec. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

AA legalább rendesen hozta le a hírt:

[link]

2015. dec. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A tokyo ghoulból már van játék.Amúgy meg én olyat is olvastam (aztán nem tudom,hogy igaz-e),hogy 12.19-én jön.

Én remélem,hogy igaz mert az egyik kedvenc animém. :)

Bár mondjuk nem azt olvastam hogy Touka szemszögéből lesz.

2015. dec. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ha jobban elolvasod az animenewsnetwork cikkjet azt irjak, hogy nem tudjak hogy a jatek vagy as anime jon ki. Es mivel a jatek mar kijott igy valoszinuleg az anime fog 2016ban kijonni. Amugy meg a whenwillitcomeout is megbizhato, szinte az oszes sorozat uj evadjait ott kovetem.
2015. dec. 3. 01:48
 7/12 anonim ***** válasza:
2015. dec. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Akkor elmondom X-ed szerre is, nincs hivatalos bejelentés a studiótól, nem lehet tudni jön e csak pletykák vannak.

Utolsó válaszolónak: ez a Re manga trailere, eredeti video még tavaly jött ki - bár stílusból ki lehetett volna találni, hogy ez nem anime teaser.

2015. dec. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Spilerke ***** válasza:

Lesz harmadik évad 2016-ban valamikor, és ez nem trollság. Én úgy hallottam, hogy Kaneki lesz ismét a főszereplő, de elveszíti az emlékezetét és Haise Sasaki lesz belőle.

[link]

2015. dec. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen eredetileg az a folytatas a manga-ban, de jelenleg a manga nem tart ott a tortenetbe, hogy lehessen belole 12 reszt kesziteni.
2015. dec. 28. 08:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!