Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ajánlanátok valami jó animét...

Ajánlanátok valami jó animét (többi lent)?

Figyelt kérdés

Akármi jöhet, akármilyen hosszúságban, csak néhány dolgot kötök ki, hogy mi NE legyen:


¤ hárem (akár fiú, akár lány, még véletlenül se)

¤ ecchi (az ilyen kis enyhe cucc még belefér, de a DxD féle mosléktól kíméljetek)

¤ yaoi/yuri/shounen ai/shoujo ai/testvérszerelem

¤ horror (sajna nem bírja a szívem, pedig érdekelne)


Szóval ezeken kívül akármi lehet.


Előre is köszi:)



2015. nov. 23. 20:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Amennyit sikerült megértenem hirtelen amiket kiírtál,ha rosszakat írtam bocsánat,de ezeket én nagyjából kedvelem v. kedveltem :Kamisama Hajimemashita

Kirarin

Uta no prince sama

Akagami no Shirayukihime



Hirtelen ennyi jutott eszembe remélem segíthettem :)

2015. nov. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hát igazából nehéz így ajánlani,ha nem tudom,hogy lány vagy fiú vagy,de nekem ezek tetszettek:

Noragami

Ao no exorcist

Tonari no kaibutsu-kun

Fairy tail

Kamisama hajimemashita

Lovely complex

InuYasha

Hyouka

FMA:brotherblood

Ore monogatari!!

Slayers

Soul eater

Toradora

Bár ebben van vér és egy kicsit horror is,de szerintem nagyon jó

Btooom

Remélem segítettem :)

2015. nov. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Az összeset láttam, kivéve az Utano-t. Mint mondtam, nem nézek háremet.

:D

Azért köszi:)

2015. nov. 23. 20:54
 4/16 anonim válasza:
Nabari no ou, code geass, gosick, ...nekikezdtem az írkálásnak de baromi nehéz úgy ajánlani hogy tippem sincs hogy miben kéne gondolkodnom...tudnál lécci valamilyen támpontot meghatározni? főleg mivel szerintem jó sok animét láthattál már és nem látom értelmét százat felsorolni, hogy abból találj kb. kettőt
2015. nov. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy nincs támpontom, tudod? ^^" Nagyon magas szinten vagyok mindenevő, bármit megnézek, amire nem illik a kérdés alatti leírás...

14/L vagyok amúgy.

Az segít, ha a kedvenceimet felsorolom?

FMA Brotherhood, Sakurasou no Pet na Kanojo, Gosick, Chihayafuru, Akame ga Kill, Haikyuu, Hyouka, Sket Dance, Fairy Tail (a mangát jobban preferálom), Noragami...


Amúgy nem láttam okyan sok animét eddig, 86-ot fejeztem be eddig.

2015. nov. 23. 23:59
 6/16 anonim ***** válasza:

Összegyűjtöttem egy párat, hivatalos címükkel és műfajaikkal, amit tudok ajánlani:


- Shigatsu wa Kimi no Uso (Genres: Drama, Music, Romance, School, Shounen)

- Shirobako (Genres: Comedy, Drama)

- Gin no Saji (Genres: Comedy, School, Shounen, Slice of Life)

- Jormungand (Genres: Action, Adventure, Seinen)

- Zetsuen no Tempest (Genres: Action, Drama, Fantasy, Magic, Mystery, Psychological, Shounen)

- Steins;Gate (Genres: Sci-Fi, Thriller)

- Phantom: Requiem for the Phantom (Genres: Action, Drama, Seinen, Thriller)

- Baccano! (Genres: Action, Comedy, Historical, Mystery, Seinen, Supernatural)

- Fate/Zero (Genres: Action, Fantasy, Supernatural)

- Fate/stay night: Unlimited Blade Works (Genres: Action, Fantasy, Magic, Shounen, Supernatural)

- Kyoukai no Kanata (Genres: Fantasy, Slice of Life, Supernatural)

- Death Note (Genres: Mystery, Police, Psychological, Supernatural, Thriller)

- Toradora! (Genres: Comedy, Romance, School, Slice of Life)

- Durarara!! (Genres: Action, Mystery, Supernatural)

- Kaichou wa Maid-sama! (Genres: Comedy, Romance, School, Shoujo)

- Shiki (Genres: Mystery, Supernatural, Thriller, Vampire)

- Ao no Exorcist (Genres: Action, Demons, Fantasy, Shounen, Supernatural)

- Magi: The Labyrinth of Magic (Genres: Action, Adventure, Fantasy, Magic, Shounen)

- Hataraku Maou-sama! (Genres: Comedy, Demons, Fantasy, Romance, Shounen)

- Zettai Karen Children: The Unlimited - Hyoubu Kyousuke (Genres: Shounen, Supernatural)

- Code Geass: Hangyaku no Lelouch (Genres: Action, Mecha, Military, School, Sci-Fi, Super Power)

- Darker than Black: Kuro no Keiyakusha (Genres: Action, Mystery, Sci-Fi, Super Power)


Eléggé össze-vissza van, de azért remélhetőleg a műfajok alapján majd ki tudod választani azokat, amik jobban érdekelnek.

Vegyesen vannak benne olyanok, amik nekem tetszettek annyira, hogy ajánlanom kellett őket, meg olyanok, amiket a kedvenc animéid alapján választottam.

2015. nov. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

A felsoroltak közül 7 újdonság. Köszike, utánuk nézek:)

(Csak a Death Note nem lesz meg egyhamar, egy barom bespoilerezte nekem, meg kell várni, amíg elfelejtem >#<)

2015. nov. 24. 17:54
 8/16 anonim válasza:
Kamisama no memochou? nagy kedvenc ^_^
2015. nov. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Fincsinek tűnik*-* :D
2015. nov. 24. 20:08
 10/16 anonim ***** válasza:

Jajj, én annyit tudnék neked ajánlani, de akkor itt írhatnám holnapig a listát... :') Szóval egyelőre csak hármat ajánlok.


D.Gray-man: Ez egy régebbi nagy kedvencem, izgalmas, démonokkal harcolós, de emellett humoros, viszonylag hosszú darab. :)


És mivel érdekelne a horror, egy kicsit azokra hajazó, de mégsem olyan animéket is írok, az utóbbi idők legjobbjai ezek, legalábbis az én szememben.

Zankyou no Terror és Death Parade.

Nem ijesztő egyik sem, inkább elgondolkodtató, és csak a hangulat adja vissza azt a kis kellemes borzongatást, de tényleg az sem a vizuális ingerektől tör az emberre, hanem a mögöttes tartalom miatt. Mindegyik hihetetlenül jó, odáig vagyok értük.

(A Death Parade-ben egyébként van egy Death Note-utalás, amire csak akkor figyel fel az ember, ha már látta a Death Note-ot. Szomorúan olvastam, hogy azzal te még vársz egy kicsit, habár teljes szívemből biztatlak, hogy minél hamarabb nézd meg, még spoileres tartalmak tudatában is fantasztikus, leköti az embert, és... hú. :D *az örök kedvenc animéjéről beszélt most*)


Meg akkor így mellékesen linkelném a kis listámat [link] hátha belepörgetve találsz pár, a kép alapján szimpatikus animét, és nem tudnád, hogy belekezdj-e. És én akkor nagyon szívesen írnék róluk véleményt. ;v;

2015. nov. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!