Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animet keresek. Tudnátok...

Animet keresek. Tudnátok benne segíteni?

Figyelt kérdés
Annyinak kellene benne lenni hogy a főszereplő fiú legyen és hát meleg. Ha valaki gúnyolódni vagy sértegetni szeretne mert én ilyeneket nézek akkor azt legyen szíves magában elintézni. A válaszokat előre is köszi!!!

2015. nov. 22. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem szeretik itt gyik-on az ilyen ajánlást, én magam sem annyira, de most hirtelen csak ezt tudom.


Menj fel az animeaddicts.hu-ra. Ott elég jó a kereső. "műfaj(+)"-hoz kattintsd be a "shounen ai" és/vagy "yaoi" kategóriákat. Ott kereshetsz még több téma alapján, úgy hogy közben meg van tartva a meleg téma. Iskolai, egyetemi, fantasztikus, depressziós, megcsalós, inkább pszichológiai, vagy inkább érzelmi, stb.

2015. nov. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ágyjelenet nélküli, tehát shounen ai animékből igen kevés van. Yaoiból, ami hardcore-abb verzió épp csak picit több, inkább mangát érdemes keresned.


Jó shounen ai animék:

Sekai Ichi hatsukoi

Junjou Romantica

Fake (ez egy kiragadott fejezet a mangából, kedvcsináló)

Gravitation (bár a manga jobb)

Hybrid Child

Kizuna (szintén csak kedvcsináló)

Kono Danshi szériák (Egy-egy részes, összefüggéstelen történetek. Eddig három jött ki, jövőre jön a negyedik)

Kyou Kara Maou! (ebben inkább csak mellékes humorforrás)

Loveless

Love Stage!!

No.6

Princess Princess

Robotica * Robotics

Tight Rope

Vassalord.

2015. nov. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!