Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek lessz valami...

Szerintetek lessz valami Natsu és Lucy között, a fairy tail c. animében? Vagy Natsu Lisaraval jön össze?

Figyelt kérdés
Meglehet hogy egy shonen anime de engem ez a része is érdekel. Mert ugye még nem fejeződött be az anime es már rengeteg utalgatás volt a kapcsolatujra,csakhogy ott van még Lisara is. Én őszintén remélem hogy Natsu Lucyval fog összejönni. Am nem ez a része miatt nézem csak ez is érdekel.

2015. okt. 11. 12:46
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat Lisannara gondoltamXD nem to mert irtam Lisarat, bar en ugy emlekeztem az a neve , csak mar reg nem hallottam felőle.
2015. okt. 11. 13:32
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól függetlenül hogy shounen simán lehet, lásd Naruto, a legklisésebb, legvárhatóbb befejezést kapta, azzal a párossal, aki konkrétan 600+ rész alatt meg 3millió mozifilm alatt sem váltott KETTŐNÉL több szót, de azért gyerekük lett...


Mellesleg annyira irreleváns hogy kivel jön össze, úgy is azzal akit jobban akarnak a fanok, még akkor is ha ez a logika vagy a történet rovására megy.

2015. okt. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyet értek de a kérdésemre csak kis részben válaszoltál. Am en a narutoval ugyan igy vagyok. De azt irtak h osszejonnek és gyerekük is leszz.
2015. okt. 11. 13:53
 4/8 A kérdező kommentje:
Marmint natsunak es lucynak de nem tudom h mennyire igaz. Ti tudtok rola valamit?
2015. okt. 11. 13:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyelőre nem jönnek össze és gyerekük sem lesz.

Előbb fog Lucyval összejönni mint Lisanával.

2015. okt. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nagyon remélem hogy Natsu Lucyval fog összejönni mert elég nagy NaLu fan vagyok de nem igazán tudok mondan elōre semmit.
2015. okt. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tuti Lucy-val jön össze!
2015. okt. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A "Nasanna" páros egy gyermekkori illúzió, Natsu és Lisanna is "kinőtte". Elvileg Lucyval jön össze, de csak a végén.
2016. jún. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!