Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Natsu megfogja tudni hogy...

Natsu megfogja tudni hogy Zeref a testvére? [Fairy TaiŁ]

Figyelt kérdés
Az anime [Fairy Tail] most tart a 249. résznél és edig ezzel a témával kapcsolatossan nagyon nem volt semmi...Elkezdtem a mangát olvasni ahol már rég elmeséltékk hogy Natsu Zeref öccse [Zeref ha jól tudom 400+ éves natsu meg már meg halt 1. csak Zeref ujjá élesztette démon ként vagy mi [E.N.D] ezt a részét sem nagyon értem] az lenne a kérdésem hogy Natsu tud erről?

2015. szept. 8. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Háááát, csak lesz valami.

Ha megcsinálták azt a barom filmet, olyan dög sok résszel!

2015. szept. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Natsu biztos nem tud erről mivel kis kora óta Igneel nevelte. Amúgy is a mangában Natsu is meg akarja ölni E.N.D-t.
2015. szept. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és tudja hogy ő E.N.D? vagy mi? szeretném látni az arcát mikor megtudja :D az anime/manga fénypontja lenne :D
2015. szept. 9. 19:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a mangát nem követem, de az animében nyilvánvalóan nem tud róla... Elvégre, a Tartaros E.N.D-et szeretné feltámasztani, a Fairy Tail pedig ezt szeretné megakadályozni, Natsuval az élen. Zeref tud róla, hiszen a Tenrou szigeten már eléggé elárulta magát :D Engem is érdekelne, mi lenne, ha megtudná, de szerintem a szokásos. Mindenki kiborulna, kételkedne, könnyek-sírás, emlékek felidézése, Natsu magába roskadna, azon töprengve, vajon hány életet oltott már ki. Azután a többiek úgy döntenének, nem érdekli őket, ki is Natsu, hiszen ő nem egy démon, hanem a Fairy Tail tagja, blabla... Natsu is magához térne, és mindent megtenne annak érdekében, hogy legyőzzék a Tartarost, és jóvátehesse minden hibáját. Persze, ezek után nagy eséllyel elkezdenének a múltja után kutatni :D
2015. szept. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!