Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Inuyasha: Final Act befejezés?

Inuyasha: Final Act befejezés?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok róla? Nekem a vége már őszintén túl sok volt.. Ez a naraku póktestében harc átváltozás szál nem tetszett.. Ráadásul naraku nagyon gyenge volt, szinte meg se bírta sebezni inuyashaáékat.. A vége is, hogy soha nem térhet kagome vissza a világába..

2015. okt. 6. 20:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Ráadásul amióta megjelent a 7 harcos mintha más lenne az anime.. Eddig arról szólt hogy gyűjtögetik az ékkőszilánkokat, részeknként megölnek egy szörnyet, és néha néha kapnak egyet a szilánkokból. Aztán az utolsó 90 rész már csak Naraku kutatásával telt.. A vége nagyon nem tetszett leginkább az hogy Naraku milyen gyenge volt, és sajnáltam is igazából.. De még úgy sem tudott csinálni semmit hogy az ékkő is a testében volt.
2015. okt. 6. 20:55
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett. Bár naraku tényleg lehetett volna erősebb.
2015. okt. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eléggé sietősre sikerült, 26 részbe belesűrítettek egy csomó mindent a mangából, de ettől függetlenül nekem tetszett, már csak azért is, mert jó volt felújított grafikával látni az egyik legkedvencebb animém befejezését. Naraku pedig inkább elméleti síkon volt erős és kegyetlen, sem mint testben, elvégre a sorozat során kismilliószor darabokra szabdalták a testét. Elég csak megemlíteni az illúziókat, amiket a testében vetített Sango és Miroku elé, de a kívánsága az Ékkőtől is azt mutatja, hogy egy igen intelligens főgonosz volt.
2015. okt. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, naraku csak amiatt nem halt meg az elején mert a teste szinte elpusztíthatatlan volt.
2015. okt. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De amúgy még a szent ékkővel is azt hittem azért nagyobb erőt fog tőle kapni.. A külseje megváltozott de annyival lett erősebb hogy a mérges gáza picit erősebb volt.. meg miért nem használta a támadás visszaverés taktikát?
2015. okt. 9. 18:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Naraku inkább az ellenségei érzelmeivel játszott, hogy ez által megtörje őket, és ez nekem mindenesetre nagyon tetszett. Nem egy ész nélkül ordibáló főgonosz volt, hanem egy alaposan megfontolt, kegyetlen ellenség (bár jobb szeretett megbújni az akadályai mögött, de minden bizonnyal csak a teste sérülékenysége miatt).
2015. okt. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem nagyon tetszett maga a karaktere - a neve a személyisége a képességei minden. Ő a kedvenc karakterem az Inuyashából na meg Hakodushi az ő zenéje az valami rohadt jó lett szerintem :D A jók közül meg talán sesshomaru.
2015. okt. 9. 19:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!