Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Log Horizonnak lesz befejezése?

A Log Horizonnak lesz befejezése?

Figyelt kérdés
Utána néztem és a két évadon kívül nem találtam semmit,de még csak reményt se, hogy legalább egy résszel megtoldják.. Annyira befejezetlen az egész. A világ működéséről semmit nem tudunk meg, azt sem, hogy hogy kerültek oda, azt sem hogy köthetik össze a két világot.. Egy csomó mellékszereplőnek befejezetlen a története pl.: Crusty - azt se tudjuk mi lett vele meg azzal a karral. Szerintem megérdemelt volna a sorozat egy rendes befejezést, nem ilyen "titokzatosat". Így kb azt üzenik a nézőknek, hogy nyugi minden el fog rendeződni, de közben pont az lenne az izgalmas hogy végre bemutatnák, hogy hogy.

2015. okt. 1. 02:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Az hogy befejezetlen nem jelenti azt hogy valaha lesz is neki... Mellesleg a Novelje halad tovább...


Mellesleg a Log Horizon nagyon kevés pénzből készült, ez a grafikán meg is látszik. Az első BDket meg 1000alatt keltek el ami nagyon kevés, így én kétlem hogy bevállalnának egy újabb évadot. Mondjuk japánéknál szarul megy, már csak a titán hülyeséget bírják fancuccként is aeladni...

2015. okt. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!