Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen shoujo (romantikus)...

Szivárványpóni^^ kérdése:

Milyen shoujo (romantikus) animéket tudnátok mondani?

Figyelt kérdés

Sziasztok, láttam már elég sok shoujo animét és most nem tudok olyat nézni amit ne láttam má volna... ezért szeretném kerni a sgeítségeteket, hogy ti esetleg tudnátok e nekem ajanlani ilye animéket, amik nektek is tetszettek.

Igazábol nagyobb "elvárásaim" nincsenek, csak pl: legyen benne valami, tehát ne ez a se nem veled se nem nélküled... valakivel jöjjön össze a másik kb amúgy ennyi. :)

Amiket már láttam: kamisama hajimemaste, kaichou wa maid-sama, peach girl, sworld art online, ore monogatari (ez nem tetszett annyira), special A, ouran highschool host club, Zero no tsukaima, La corda d'oro, Paradise kiss, Akagami no shirayukihime(ez most megy), Itazura na kiss, Aishiteruze baby, Ao no haru ride, Working, Sukitte II nayo, Tonari no kabitsu-kun, Count and fairy, Fruit basket, Starry sky, Brother conflict, Vampire knight, Inu x boku SS, Shugo Chara, Uta n prince-sama, Skip beat, Hakouki(ez nem tetszett annyira), Hiiro no kakera, Lovely conflict( nem szerettem), Kimi ni todoke(ez sem tetszett nem tudom miert), Ayashi no ceres, Clannad(feléig jutottam olyan unalmas volt aztan megtudtam hogy szomorú ezert nem bantam meg ><), Bokura ga ita(Nem annyira tetszett), Ookami to kuro ouji, Mayo chiki, Spice and wolf, Toradora, Golden time, Diabolok lovers.. stb

Szeintem még láttam sokat, szóval ha tudtok meg ezeken kívül akkor lécci irjatok :) Előre is nagyon-nagyon köszönöm a válaszokat!



2015. szept. 6. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:

-Ef - a Tale of Memories


-Sankarea

2015. szept. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elöző vagyok.


-Tasogare Otome x Amnesia


-Shigatsu wa kimi no uso

2015. szept. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
és még egy utolsó van a megnőzetteim között amit nem említettél: True Tears
2015. szept. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Aruka válasza:
Marmalade boy, ookami-san, yamato nadeshiko sichi henge, hana yori dango, nana, paradise kiss, kamikaze kaitou jeanne, pretear,nisekoi, gakuen alice, arcana famiglia, cross ange, nodame cantabile, vándorló palota, candy candy, natsuyuki rendezvous, btooom!, amnesia, Okami to koshinryo, rosario+vampire, kamichama karin, Karin, yumeiro patissiere..
2015. szept. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek :)
2015. szept. 10. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!