Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van olyan anime ami hasonló a...

Van olyan anime ami hasonló a Narutohoz? (több a leírásban)

Figyelt kérdés
Szóval leginkább arra gondolok, hogy van egy sárc akiben valamilyen démon van és ezt megtudja aztán majd később együtt harcolnak. Szóval van ilyen vagy nincs?

2015. aug. 21. 01:24
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és legalább magyar felirat legyen hozzá.
2015. aug. 21. 01:29
 2/9 anonim válasza:

Shakugan no Shana. Úgy rémlik csak a 2. évadban.

Ao no Exorcist.

Ichiban Ushiro no Daimaou (ecchi)

Legend of the Legendary Heroes (kedvenc)

Remélem megfelelnek. :)

2015. aug. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Minden második shounen ilyen, annyi van mint égen a csillag.
2015. aug. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és ebben az animés dolgokban annyira vagyok benne annyi az egész,hogy végignéztem a naruto és kész... De a narutoban ez nagyon szerettem.
2015. aug. 21. 13:22
 5/9 anonim ***** válasza:

Naruto csak ismert, amúgy megy egy 12-18 évre írt manga volt. Ismertség meg nem jelent egyet a minőséggel.


Millió ilyen van. One Piece, Bleach, HxH, Dragon Ball stbstb..

2015. aug. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
One piece az egyik legjobb manga/anime. Nem hiába lett ismert mert fantasztikus. A Naruto is nagyon jó volt egy ideig azért lett ismert. Az már más dolog hogy a végére rossz lett.
2015. aug. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezek az animék amit küldtetek mind nagyon tetszik, de valami olyanra gondoltam hogy pl valakiben van egy szörny és azzal gyakorlatilag tud beszélgetni is mint kb Naruto a kyuubi-val ilyenre gondoltam gondoltam.
2015. aug. 21. 20:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Bleach

Hikaru no Go - ez nem harcolós, hanem egy japán táblajáték, a go áll a középpontjában. Egy szellem megszáll egy fiút, és együtt fognak játszani.

Kiseijuu: Sei no Kakuritsu - itt egy űrlény fogja "megszállni" a főszereplőt.

Yu-Gi-Oh! Duel Monsters - japán szinkronnal nézd, az amerikai teljesen lebutított, agyoncenzúrázott. A főszereplőt megszállja egy szellem, és a Yu-Gi-Oh! nevű kártyajátékkal játszanak.

2015. aug. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sámán király :D
2015. aug. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!