Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az InuYasha részei milyen...

Az InuYasha részei milyen sorrendben követik egymást? Picit elkavarodtam ><

Figyelt kérdés

Nagyjából 6 napja kezdtem nézni az InuYashát, és találtam egy leírást,miszerint az anime sorozat részei közt időnként vannak nagyfilmek is. Most a 95. részt fejeztem be,de beleolvastam a 2. mozifilm leírásába,és ott azt írja,hogy Narakut végül legyőzik. Ellenben a 96. anime rész úgy kezdődik,hogy még mindig keresik. Most akkor mi van? o.o

Hogy követik egymást a részek? ez egy kissé megkavart most :s

[link] Itt találtam meg az összes részt,és a részek sorrendjét is. Viszont máshol is olvastam ugyanezt a sorrendet,szóval összezavarodtam. Valaki el tudná mondani,hogy akkor hogy következnek egymás után? Előre is köszönöm ^^



2015. aug. 16. 00:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Valóban, megnéztem a filmet, és meghal, majd feltámad. Elég fura maga a film is..
2015. aug. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nos..vége.. És most nem tudom,hogy mégis mit kezdjek az életemmel :D Fantasztikus anime volt,és biztos hogy még végig fogom nézni :D

Egyébként neked is igazad volt,tényleg nem halt meg akkor, ellenben a legvégén békére lelt ő is. Tetszett,hogy 100%os happy end lett a vége. Bár azt sajnálom hogy Kagome nem találkozhat többet a családjával, a kutat igazán nyitva hagyhatták volna,hogy legalább időnként átmenjen. Q.Q Az az érzésem,hogy az utolsó pár részt nagyon összesűrítették,és túl hamar lett vége :/ De végül is mindegy, hisz úgy tökéletes ahogy van :')

2015. aug. 24. 02:52
 13/13 anonim ***** válasza:
jaja, meg elég furcsa a családja is kagoménak, hogy egy olyan világba simán elengedik, ahol bármelyik nap megölhetik. Oké hogy vannak barátai, de.. Én azért jobban félteném a lányomat.
2015. aug. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!