Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az InuYasha részei milyen...

Az InuYasha részei milyen sorrendben követik egymást? Picit elkavarodtam ><

Figyelt kérdés

Nagyjából 6 napja kezdtem nézni az InuYashát, és találtam egy leírást,miszerint az anime sorozat részei közt időnként vannak nagyfilmek is. Most a 95. részt fejeztem be,de beleolvastam a 2. mozifilm leírásába,és ott azt írja,hogy Narakut végül legyőzik. Ellenben a 96. anime rész úgy kezdődik,hogy még mindig keresik. Most akkor mi van? o.o

Hogy követik egymást a részek? ez egy kissé megkavart most :s

[link] Itt találtam meg az összes részt,és a részek sorrendjét is. Viszont máshol is olvastam ugyanezt a sorrendet,szóval összezavarodtam. Valaki el tudná mondani,hogy akkor hogy következnek egymás után? Előre is köszönöm ^^



2015. aug. 16. 00:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Nézd végig a sorozatot, aztán utána filmeket. Sokkal egyszerűbb.
2015. aug. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

De hát egy csomó helyen azt írják,hogy így követik egymást a részek. És időrendben is így van. Minden esetre továbbhaladtam, aztán majd ha valami nem tiszta,max akkor megnézem közben.

De ahogy mondtad,hogy először a sorozatot. oké. De akkor gondolom még a final act előtt jönnek a nagyfilmek ><.

Mindegy,azért köszönöm szépen. ^^

2015. aug. 16. 01:23
 3/13 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van. a sorozat érthető a filmek nélkül is.
2015. aug. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%

Ittvagyok, ittvagyok!


1-54 anime


Inuyasha movie 1


55-95 anime


Inuyasha movie 2


96-136 anime


Inuyasha movie 3


137-167 anime


Inuyasha movie 4


Inuyasha The Final Act


Ezt a mintát kövesd.

( Értsd: Megnézel 54 részt, jöhet az 1. film, 95 rész után 2. film, stb... )

2015. aug. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, a problémám épp az,hogy a 2. movie arról szól,hogy Narakut legyőzik. Viszont tovább a sorozatban ugyanúgy keresik. És ez így nem olyan jó o.o


Kedves 2. válaszoló: Értem én,hogy a filmek nélkül is egész a sorozat,de azért mégis meg szeretném nézni. ><


Azért köszönöm szépen,majd a final act előtt megnézem a movie-kat, aztán lesz ami lesz,úgysincs olyan sok már hátra xD Picit függő lettem :'D.

2015. aug. 16. 11:43
 6/13 anonim ***** válasza:
Én csak a sorikat néztem , movieból egyet láttam és nem volt gondom :)
2015. aug. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyik movie-ban sem győzik le Narakut, nem tudom honnan láttad.
2015. aug. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

[link]

Itt a leírása o.o Igaz,hogy nem néztem bele,de a leírás szerint legyőzik. Azért nem értettem >< Na mindegy,azért köszi mindenkinek a választ ^^.

2015. aug. 16. 16:11
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem lövök le semmit, de tényleg nem győzik le.


Nézd meg az első 2 filmet.

2015. aug. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem győzik le. Azt hiszem van harc, és lehet hogy le is győzik, de nem ölik meg. Talán megmenekül, emlékszem hogy benne volt naraku, de nyugi, nem ölik meg, és tovább folytatódik a történet.
2015. aug. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!