Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok olyan animéket...

Tudnátok olyan animéket ajánlani amiken sokat lehet nevetni?

Figyelt kérdés

Amint tényleg minden részen lehet nevetni sokat.

Az nemigazán számít hogy miről szól pontosan csak annyi hogy sok legyen a poén benne és ne legyen túlerőltetett de azért érezhető hogy nem veszi magát túl komolyan.

íme egy két példa hogy milyenre gondolok:

Boku wa tomodachi ga sukunai

Gekkan shoujo nozaki-kun

(az utóbbi az már kicsit határos volt a túlerőltetettel de még oké volt)

És azért előny ha ki is néz valahogy :)



2015. aug. 7. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Az animéknek általában borzalmas/fárasztó vicceik vannak. Japánok valahogy nagyon rosszak ebben. Az egyetlen, amin tényleg őszintén tudtam röhögni, az a GTO,azt erősen ajánlom.
2015. aug. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gintama, vannak benne igazán beteg, perverz poénok is, rengeteg animét, híres személyiséget, játékot, stb. kiparodizálnak, itt is egy lista erről:

[link]

(Úgyhogy ezek közül érdemes többet is ismerni, mert különben a poénok többségét nem értenéd, de van, ami így is átjön)

Ugyanakkor vannak igazán epic, komoly részei is, de ott is előszeretettel szórják a poénokat.

Szerintem az egyik (ha nem a) legviccesebb anime, a szereplők 99%-a szerethető, kedvenc animémmé nőtte ki magát, pedig most nyáron kezdtem (és mindjárt be is érem Q_Q).

Amin még rengeteget nevettem, az a Barakamon. Hihetetlenül aranyos, kedves, de nagyon jó poénok vannak ebben is.

Majdnem kifelejtettem: Soul Eater. Magyar szinkronnal is ajánlom, mert hihetetlenül jó lett az is. Elég őrült, beteg, de nagyon vicces részek vannak benne (a vizsgás a kedvencem, volt, hogy hetekkel később is visszanéztem, és akkor is tudtam rajta röhögni).

Ezt a hármat tényleg ajánlom, szerintem minden részén lehet nevetni, bár van egy-két poén, ami kicsit erőltetett, de a többség szerintem átjön^^

2015. aug. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :3
2015. aug. 8. 08:27
 4/9 anonim válasza:
Kaichou wa maid sama Ugyan romantikus de szerintem nagyon vicces. Nagy kedvencem. Fairy Tail Nem csak h vicces de eszméletlen csaták vannak benne. One piece Ezt még csak most kezdtem de nagyon bejön a csöppet elborult humora. A Barakamon nagyon jó. Nagyon vicces vidékre költözött városi fiú esete az idegesídő de imàdnivaló kislánnyal :) Kamisama hajimemashita. Nagyon nagy :D egyelőre ennyi de még vagy ezret tudok szóval ha kell még irj privibe :D
2015. aug. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Hopp. Kihagytam az Oregairu-t. Ez hasonlít kicsit ahhoz mint amit te írtál elsönek a Boku wa tomodachi... szóval ahhoz :D
2015. aug. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Neked is Köszönöm :3
2015. aug. 9. 03:45
 7/9 Szécsi0301 válasza:
gugure! kokkuri-san illetve a watamote :)
2015. aug. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A watamotét és a Fairy tailt láttam de a többit nem illetve most már a Barakamont is köszi szépen nektek egy darabig lesz elfoglaltságom legalábbis ezek közül több is tetszik ismertető és grafika alapján :)
2015. aug. 9. 22:18
 9/9 anonim ***** válasza:

Shimoneta

Gintama

sakurasou no pet na kanojo

Baccano

2015. aug. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!