Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tokyo ghoul 2. évad vége?

K.mefisto1 kérdése:

Tokyo ghoul 2. évad vége?

Figyelt kérdés
nem értem pontosan kivel mi történt pl hinami meg az a szemüveges csaévó (nem tudom a nevét) hol voltak a csata idején és most hol vannak. a fehérhajú csávónak az mi hogy ugye teljesítenie kellett az utolsó parancsot v kérést v mit ezt sem értettem h mi volt. akkor az a majom meg az a csaj meghalt vagy túlélték mert elvileg megmentette őket kaneki de utána láttam a majomcsávó hulláját(nem biztos hogy ő volt) és kaneki haverja meghalt? vagy ha lesz 3.évad akkor mondják meg? nem értem ha valaki tud segíteni írjon pls.

2015. júl. 27. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Animejeben nem vagyok teljesen otthon,de tudtommal nem lesz 3.évad,nezd ujra hatha megérted,de,ha tudsz angolul akkor ajanlom olvasd el (valameddig magyarra is le van forditva), es magában meg az a jo,hogy nincs cenzúra
2015. júl. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*mangaban
2015. júl. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Leirnam mi tortent a mangaban,de nekem kicsit nehez a nyelvezete es meg nem tartok ott
2015. júl. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát igen a második évad az egy elég nagy kérdőjel volt. Hide meghalt, az biztos. A majmos csávó nem halt meg, az csak az egyik társa volt, őt ugye Kaneki megmentette... Hinami gondolom a házba maradt, ahová Toukával küldték őket, de ugye Touka elindult onnan hogy segítsen. A többit én sem tudom.Harmadik évad valószínüleg nem lesz, a mangának meg ha jól tudom teljesen más a története, de most fut, hetente jönnek ki azt hiszem a fejezetek szóval nincs lefordítva (teljesen) magyarra.
2015. júl. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!