Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tokyo Ghoul:re manga? Szerinte...

Tokyo Ghoul:re manga? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Eddig elolvastam az egészet. Az angol tudásom nincs a béka feneke alatt de már kissé megkopott az évek alatt. (Hoppá ez rímelt XDDDD) Szerintetek megcsinálják belőle a 3. évadot? De ami a legjobban érdekelne, emlegetnek benne egy SS rangú Aogiris Ghoult akit Rabbit-nek hívnak. Minden egybe vág, de Touka beállt volna az Aogirihez? o.O

2015. máj. 10. 02:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, nem kell nagy angol tudás pl. hogy leesen, hogy Rabbit az Ayato.


3. évadot nem hiszem, hogy megcsinálják. Szerintem elképzelhető hogy pont azért készített Ishi másik címmel mangát, hogy a Pierrot studio ne alázza tovább a sorozatát. 3. évad ugyan lehetne, de 2. évadból minden olyat kihagytak ami jóvá tette a Tokyo Ghoult, ebből kiindulva én nem akarnak 3. évadot.


Touka nem hiszem, hogy beállna Aogirihez, mivel nem utálja az embereket, ha be akart volna állni akkor megteszi, ahogy megtette Hinami meg Ayato is.

2015. máj. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nos a 2. évadot szerintem is jól össze kuszálták, kapkodtam is a fejem, mert nem igazán hasonlított a mangára, Kanekit meg alig láttuk benne.
2015. máj. 10. 22:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!