Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Lesz a tokyo ghoul-ból még...

Lesz a tokyo ghoul-ból még valami?

Figyelt kérdés
végignéztem az animét ami 2 évados, és elég sok dolognak nem lett vége, és bár a mangát nem olvastam de annak is a vége szinte ugyanaz, ugyanúgy harcolnak a végén azzal a semmiből előkerülő ghoullal aki elviszi a főnököt és annyi derül ki róla hogy a főnök gyereke ez is egy olyan dolog amiről max ennyit lehet tudni, de van még pár ilyen hiányos dolog szóval annyi lenne a kérdésem hogy lesz-e még rész és ha valakinek van ideje leírná hogy miket hagytak ki az animéből ami a mangában benne van? mert azt olvastam sok mindent kihagytak és lehet hogy nekem ezért tűnik kevésnek és megmagyarázatlannak.

2015. márc. 28. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:

70. rész után kezdj neki a mangában vagy akár az elejétől.

Lényegében nem kihagytak részeket, hanem teljesen más a történet. Még kaneki személyisége is totál más volt Animében és a mangában.

Manga 1000x jobb anno mint ez a ratyi 2. évad.


Egyébként nem ez a Story vége, manga folytatja a történetet.

2015. márc. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 DraoXKiller válasza:
Na végre valaki aki nézi a tokyoh goul-t lesz 3.évad
2015. márc. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy lesz, egész animét csak a Manga reklámozására szánták látszott az egészen, rengetek harcot és jelenetet kívágtak már az első evadbol is.
2015. márc. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyébként lesz mág egy OVA ami TG Jack storyját dolgozza fel. De az csak előzmény.


Hirako és Arima a főszereplő.

2015. márc. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!