Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Segítsetenétek? Ki tud jó...

Segítsetenétek? Ki tud jó animéket mondani?

Figyelt kérdés

Szeretem az Inuyashat a Lovely complexet,a Toradra

át ismerem..

Légyszi mondjatok olyan animéket amik izgalmasak, nincs benne vér meg vámpirozás meg ilyesmi... és MAGYAR SZINKRONOSAK! Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!



2015. ápr. 6. 08:14
 1/8 anonim válasza:
Halállista, Kaleido star (ez lányos)
2015. ápr. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szinkronosanime.me/
2015. ápr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi szèpen! ha van több annak is örülök! ;)
2015. ápr. 6. 15:50
 4/8 anonim ***** válasza:

Yu Yu Hakuso

Fullmetal Alchemist Testvériség

Soul Eater

Bakugan

Yugioh

Sámán Király

Dice A Mentőcsapat

Pokémon

Ennyi olyan szinkronost ismerek amit még nem mondtak előttem (van közte pár "gyerekesebb" is)

Amúgy nem tudom hogy mit értesz "vámpírozás" alatt szóval nem biztos hogy mindegyik megfelelő ennek a feltételnek

2015. ápr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Meg Naruto

Ezt kihagytam az előbb

Amúgy miért kell hogy szinkronos legyen? Csak mert keveset szinkronizáltak le és szerintem a feliratosok jobbak (de ez csak az én személyes véleményem)

2015. ápr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szerintem is jobbak de telóról nèzem és ott nem adja ki a feliratot
2015. ápr. 6. 17:06
 7/8 ~Cino~ válasza:

Én is telóról nézem, és nekem kiadja a feliratokat. Az indavideós videók többségénél, még egész jól láthatók a feliratok is :)

A kérdéseddel csak annyi a probléma, hogy ahogy előttem is említették nagyon kevés anime van szinkronizálva, és ami anime nagyon jó az általában nincs szinkronizálva, csak feliratosan.

Amúgy a Vampire Knight c. anime is fent van szinkronnal az első évada biztosan, de a másodikban nem vagyok biztos.

2015. ápr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ~Cino~ válasza:

Én is telóról nézem, és nekem kiadja a feliratokat. Az indavideós videók többségénél, még egész jól láthatók a feliratok is :)

A kérdéseddel csak annyi a probléma, hogy ahogy előttem is említették nagyon kevés anime van szinkronizálva, és ami anime nagyon jó az általában nincs szinkronizálva, csak feliratosan.

2015. ápr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!