Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Code Geass anime milyen?

Code Geass anime milyen?

Figyelt kérdés

Sok helyen a Death Note-hoz hasonlítgatják.

Van olyan jó?

Nem szeretem a túl sci-fis cuccokat pl. robotok stb, ezért idegenkedem csak tőlle :D

Jöhet Spoiler nyugodtan.

Vagy még ezekhez hasonló komolyabb mű is jöhet: Steins;Gate, Death Note



2015. márc. 24. 18:55
 1/10 anonim válasza:
Nekem nagyon tettszett, de van benne sok harc és robot, és az elején még nem annyira komoly és érdekes mint a death note (szerintem), de a vége felé már van olyan jó. Szerintem még a full metal alchemist ami ilyen jobb, komolyabb anime, azt nagyon ajánlom. :D
2015. márc. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb volt, mint a Death Note, karaktere sokkal normálisabb.


Ami nekem se tetszett: robotharcok (szeretem a harcot de robot harcot nem), illetve a grafika.


Ezeken túllépve viszont elejétől a végéig izgalmas volt, nem véletlenül van anime-s helyezéseknél DN előtt.

Vége is jobb lett, de nem akarom elrontani,

2015. márc. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok oda a robotos, mecha, meg háborús animékért, de a Code Geasst egyszerűen imádom, az egyik legnagyobb kedvencem amióta csak láttam. Mindig meglep, még mindig mennyire szeretem, amikor időnként újranézem. Így én csak ajánlani tudom. :)


A történet nagyon izgalmas szerintem és a karakterek is el vannak találva. Viszont készülj fel rá, hogy bizony sok háborúval és politikával kapcsolatos rész van benne, ill. elég sok a mecha harc is - de mint mondtam, én sem szeretem ezt a stílust, mégis tetszett. Túl jó az egész ahhoz hogy az a pár jelenet elvegye a kedvem. :D

Oh, és fanservice-ből is van benne bőven, számíts rá. :D

2015. márc. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért az túlzás, hogy van benne bőven, nekem 2 jelenet ugrik csak be 52 részből.
2015. márc. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Pedig nagyon sok van benne! :o Ha már csak arra gondolok Karen milyen pózban vezeti azt a szerencsétlen Gurent... és már az is többször van benne mint kettő. :)


Bár gondolom ez attól is függ, kinek mi számít már fanservicenek. Én lányként is sok fincsiséget láttam benne. xD

2015. márc. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm szépen! :)

mihamarabb belekezdek és átvészelem a sci-fis részeket :D

2015. márc. 25. 16:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Kellemes csalódás volt nekem, előtte a harcirobotokat nagyon lenéztem, de ez a rész is jól működik, talán mert a stratégia a fő izgalomfaktor a harcban. A karakterek nagyon jók néhány kivételt leszámítva.
2015. márc. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem szereted a meches harcokat, akkor nézz bele a mangába.Tudtommal a sztori egy-az-egyben ugyan az, de nincsenek benne a meches részek, mert azok csak az anime töménysége miatt voltak benne
2015. márc. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nagyszerű alkotás és van benne valami, ami arra kényszerít, hogy megnézd azt az animét, pedig eleinte én sem voltam oda a pontos animékért.
2015. nov. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem most sikerült rávennem magamat,hogy megnézzem. Ugyanis 2-szer kezdtem el, es a 2.résznél abba is hagytam szőrnyűlködve a 'robotharcoktól'. Kellemes csalódás volt az anime, a karakterek nagyon jók, és meglepő, hogy a szereplők jellemét se tudjuk meg egyből, es ez nagyon izgalmas. Rengeteg fordulat van benne, nekem eddig a top 5 animembe benne van. Egyedül a grafika nem tetszett annyira... de hozzá lehet szokni a tipikus pálcikaemberekhez :D
2015. dec. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!