Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tokyo Ghoul-bol lesz e egy...

B1nc1 kérdése:

Tokyo Ghoul-bol lesz e egy harmadik evad?

Figyelt kérdés
A masodik evadbol marcsak egy resz van hatra. Hiszen mint az elso ez is 12 reszes lesz. A kerdes az, hogy viszik e majd tovabb a sztorit vagy az majd az eladasokon mulik? Velemenyem szerint nem lehet egy reszben az osszes szalat lezarni es megmagyarazni, szoval velemenyem szerint szukseges egy harmadik evad, ha mindent meg akarnak magyarazni.

2015. márc. 20. 02:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

A baj az, hogy nem csak a történet más, hanem Kaneki személyisége is. Animében 2. évadban egy emos lett, mangában pedig badass.

És a történet is hagy némi kívánni valót maga után.

2015. máj. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 kisakos10 válasza:
Szia igen lesz 3 evad 2015 nyaron fogjak kihirdetni ami Toky Ghoul:re rol fo szolni Haise Sasaki lesza foszereplo aki Kaneki de amnezias es nem tud semmit sem a multjarol a CCG nel van Quinx Squad csapatvezetoje a Manga csak a 3 volumnal van vagyis csak 2016 ra szamithatunk a kovetkezo evadra
2015. jún. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Kedves valaszolo (egyel felettem). Sajnos a hirek amiket olvastal azok tevesek. (En is olvastam oket). A Studio igaz meg akarta venni a jogokat a Tokyo Ghoul;Re-re de ket ok miatt sem sikerult. A mangakeszitok a masodik evadot borzalomnak talaltak es nem voltak hajlandoak az ;Re jogait ugyan annak a studionak eladni. A masodik meg mig az Anime (elso ket evada) darabonkent 60-70 manga reszt foglal ossze, addig a Tokyo Ghoul;Re-bol eddig csak (kb) 40 resz jott ki. Szoval nincs eleg sztori amit meg lehetne filmesiteni. Igaz en is bizok abban, hogy nemsokara jonni fog a harmadik evad, de szerintem 2016-ig nem fogunk Tokyo Ghoul;Re-rol hallani...
2015. jún. 7. 16:22
 24/26 anonim ***** válasza:
Meg is érdemlik, amit az aptácioval műveltek borzalmas volt. Manga 1000x jobb volt.
2015. jún. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Komolyan csak nekem tetszett a 2.évad? Szerintem sokkal jobb volt mint az első mert itt Kanaki nem nyavalygott egyfolytában
2017. ápr. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Kaneki*
2017. ápr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!