Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tokyo Ghoul-bol lesz e egy...

B1nc1 kérdése:

Tokyo Ghoul-bol lesz e egy harmadik evad?

Figyelt kérdés
A masodik evadbol marcsak egy resz van hatra. Hiszen mint az elso ez is 12 reszes lesz. A kerdes az, hogy viszik e majd tovabb a sztorit vagy az majd az eladasokon mulik? Velemenyem szerint nem lehet egy reszben az osszes szalat lezarni es megmagyarazni, szoval velemenyem szerint szukseges egy harmadik evad, ha mindent meg akarnak magyarazni.

2015. márc. 20. 02:04
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Szerintem biztosan lesz, még itthon is nagy sikernek örvend és sokan ismerik, ami azért jelent valamit (főleg hogy nem is az a klasszikus szépség).

Az első évad szerintem iszonyatosan el lett találva, ez a 2. csak az a szódával kategória. Ez most "Root A" címen fut, tehát lesz egy Root B is, ha jól tévedek.

Mangából csak az elejét olvastam, nem tudom hogy most követik-e egyáltalán, vagy ez valami alternatív valóság-e.

(ha lehet ne is spoilerezzetek)

2015. márc. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
a 2. évad egy alternatív vonalat követ. remélem ez nem számit spoilernek
2015. márc. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
"Root B" helyett inkább csinálják meg rendesen a 2. évadot Manga alapján mert ez valami szánalom. Eheti részben is kívágtak konkrétan 3 harcot.
2015. márc. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:

szabee666: Szerintem mindenképpen folytasd. A 9.résztől végre magára talált a sorozat és végre odatették magukat.


Az igaz, hogy az első évad jobban követte a manga eseményeit, viszont ott is rengeteg dolgot kihagytak.

2015. márc. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell mindent annyira elhúzni, van hogy sokkal ütősebb egy tömör valami.
2015. márc. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Hat az lehet, hogy utosebb de ha nem dolgozzak ki a tortenetet rendesen es nem zarnak le minden szalat akkor az milyen rossz befejezes lenne mar, nem?
2015. márc. 22. 15:21
 17/26 aladar12 ***** válasza:

hát igazából a manga is szépen folytatódik, tokyo ghoul:re néven, bár szerintem bőven az eredeti mögött marad.

[spoiler]

a főszereplő még mindig kaneki, csak elfelejtette az emlékeit és hasaki néven fut tovább. a ccg-nek dolgozik és olyan srácokat oktat, akikbe egy kakuhou-t ültettek be és félig-meddig tudnak használni kagunét. emellett mindegyikük rendesen tud táplálkozni, ami elég erősen ellent mond az első pár résznek. feltűnnek régi szereplők is, mint suzuya, touka, hinami, nishiki stb.

[/spoiler]

2015. márc. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám, hogy gyengébb, mint az "eredeti", szerintem elég jó folytatás. Kaneki meg nem valószínű, hogy sokáig CCG-nél marad, mivel már elég sok utálás történt rá, hogy ha majd visszakapja az emlékeit akkor ki fog lépni.
2015. márc. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Én nagyon remélem, hogy lesz 3. évad. Az első, illetve a második is nagyon tetszik. A Mangát ma kezdtem el olvasni.

Szerintem lesz harmadik évad, sok dolog van, amit nem magyaráztak még el. Szerintem egyártalán nem elcseszett a második évad...Nekem marhára tetszik. Kedvenc animém lett.

2015. márc. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 samu00 válasza:
Szerintem próbáljunk meg úgy gondolkodni hogy ez egy teljesen más anime/manga mint amiről itt sokan panaszkodnak hogy nem ugyanolyan mint a manga szerintem pont azt akarják elérni hogy lássuk mi történ volna ha mit tudom én kaneki nem jobbra megy hanem balra például
2015. máj. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!