Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ergo Proxy, Wolf's Rain,...

Ergo Proxy, Wolf's Rain, Akame ga kill, Spirál. Vélemények?

Figyelt kérdés

2015. márc. 7. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem láttad még és tervezed megnézni és ezért kell vélemény, vagy már láttad és mások válaszára is kíváncsi vagy?


Mindenesetre spoiler nélkül én ezek közül az Ergo Proxyt láttam. Az eleje sokkal jobban tetszett, mint a vége. Nagyon izgalmasan indult. Később, főleg a végére nem értettem meg mindent elsőre, néha nagyon agyalni kellett rajta, de sztem ez attól is függ,h milyen feliratot találsz hozzá, mert amivel én néztem, az sztem nem volt egy főnyeremény. De egy szó, mint száz, nekem tetszett.

2015. márc. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az Akame nekem tetszett, de a vége animeoriginal, és az érezhető is volt.

Wolf's rain: Nem rossz sorozat, én nagyrészt élveztem, de az utolsó részeknél már vártam a végét.

2015. márc. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Csakmert nem láttam, és megakarom nézni.
2015. márc. 8. 09:06
 4/7 anonim válasza:
En ezek kozul a Wolf's Raint lattam, es az egyik kedvenc animem :) Szomoru anime, de egyszeruen imadom. Jo a tortenete, jo a grafikaja. Csak ajanlani tudom. :)
2015. márc. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Ezek közül csak az Akame ga Kill-t láttam, és az Ergo Proxy-t most nézem. Az Ergo Proxy elég nehéz és sötét darab, de ettől függetlenül eddig fenntartotta az érdeklődésem, kíváncsi vagyok rá, mi fog ebből még kisülni. Ha nem zavar az, hogy észen kell lenni, miközben nézed, szerintem nyugodtan belekezdhetsz, tipikusan olyan mű, amin az ember sokat gondolkozik.

Az Akame ga Kill nagyon érdekesen indult, de a közepe táján teljesen ellaposodott, és érdektelenné vált. A vége őszintén szólva meglepett, jó nagy mészárlásba torkollik az egész, de még mindig nem nevezném csalódásnak, ha összességében kéne értékelnem. Végre kaptunk egy olyan sorozatot, ahol nem tudhatod, ki hal meg a következő pillanatban. Persze megvoltak a maga hibái, mindezek ellenére szvsz egyszer mindenképp megnézhető.

2015. márc. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül az Ergo Proxyt ismerem és a Spirált láttam. ez utóbbit viszonylag kevesen ismerik, nekem anno, még jó pár éve az egyik személyes kedvencem volt. Nem rég újra kezdtem nézni, ekkor azért már találtam benne hiányosságokat, de azért még mindig nagyon szeretem. Az előnye hogy szép a grafika, jó a zenéje, érdekes a történet, jók a szereplők és nagyon izgalmas a cselekmény. Első nézésre biztos többet nyújt, mivel sok benne a váratlan fordulat. Hátránya, és elég nagy hátránya hogy nincs megfelelő lezárás, nincsenek el varrva a szálak, ami kimondottan zavaró. Igazából szerintem sokkal jobban ki kellett volna dolgozni ezt az egész ,,végzet gyermeke'' dolgot.Ráadásul annak ellenére hogy nincs semmi rendesen megmagyarázva nekem az volt az érzésem hogy sokszor túl sokat és túl mély dolgokat adtak a karakterek szájába. S néha a szituációk kibontakozásában elég kevés realitást éreztem. Összességiben ez egy jó anime, csak lehetett volna sokkal jobb is. Mivel nem túl hosszú sorozat és ha már csak úgy nézzük hogy jobban jársz ha ezt nézed mint úgy általában a tucat amerikai krimiből válogatsz akkor mindenképpen ajánlom a megtekintését.
2015. márc. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az Ergo Proxy szerintem nagyon jó volt csak ne este nézd, mert ha álmos vagy könnyen bealudhatsz rajta. Még az Akame ga Kill-t láttam az is jó volt, de a proxy egy más műfaj.
2015. márc. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!