Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Bleach animében. Ha a...

Nomad15 kérdése:

A Bleach animében. Ha a lelkek világában valaki meghal, akkor hova kerül?

Figyelt kérdés

2015. jan. 26. 17:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdésekre hiába kereselválaszt,nem fogsz kapni.

A shinigamik -vagy legalábbis egy részük- eleve halottak lelkei, de van h harc közben mégis félnek a haláltól... logikus...

2015. jan. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy baromi jó kérdés:"D

Hát én már gyártottam magamnak egy elméletet erre: mivel már meghaltak nem halhatnak meg még egyszer, viszont ha megölik őket akkor végleg eltűnnek.

Csak így sikerült logikát adnom az egésznek, remélem neked is jó így:-)


De ha yzt vesszük nem csak ez az egy logikai buktató van az egészben. Pl.: az oké hogy Ichigoék felnőnek, de Rukia miért sokkal nőiesebb az első részekhez képest? Az első részben elmondta hogy 10x annyit élt eddig mint Ichigo, akkor nehogy már azalatt a 150 év alatt nem változott semmit, erre az Aizennel való harc és a Fullbringes arc között eltelt 2 évben mégis...


Szóval az ilyesmivel ne fáraszd magad, a "keressünk logikai buktatókat a Bleachben és adjunk nekik magyarázatot is" főállású munka is lehetne

2015. jan. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, elég idegesítő hogy nem kapunk erre és még sok más kérdésre kielégítő választ. Nincs eléggé kidolgozva az anime háttere, vagy legalábbis az animéből sok minden nem derül ki, bár van egy olyan érzésem hogy a mangából se...
2015. jan. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Szerintem ere a kérdésre az anime készítői se tudnának választ szerintem csak annyi hogy megszűnik létezni de az is jó mikor eltemetik őket mert gondolom ti is látatok már sírt a lelkek városában :D
2015. jan. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem akarok butaságot mondani, de nekem úgy jött le, hogy akkor az emberek világába kerül, csak ugye nem emlékszik az előző életére, és ez a körforgás valahogy így van. Persze megvannak a logikai buktatók, és bakik a sorozatban szép számmal, de valahogy én ezt hámoztam ki belőle. Aztán javítsatok ki, ha tévednék.
2015. jan. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez nem akkora hülyeség, utolsó. Belekrül egy testbe, aztán nesze neked lélekvándorlás:D
2015. jan. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem ott az elején Rukia valamit magyarázott iből én azt következtettek le, hogy vannak a lelkek világában született lelkek mag azok akik az emberek világába születtek. Na és ezek a lelkek haláluk után a másik világba kerülnek. Valami ilyesmit fogtam fel belőle....
2015. jan. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van valami abban amit az 5# mond, úgy rémlik hogy a lelkek körforgásban vannak a két világ között, aki meghal az emberekében annak a lelke átkerül a lelkek világába, akinek a lelke meghal shinigami/hallow/akárki az szétfoszlik, és az emberi világban más alakban újjászületik.
2015. jan. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha egy shinigami meghal,akkor utána csak nem lesz többé,volt aztán nincsen.Ezt amúgy el is mondta Rukia asszem az animében, ők amúgyis mondhatni "halottak" hisz csak a lekük van,és hová kerüljön már e lélek hamár ottvan ahol lennie kell? Mert mikor egy ember meghal akkor a lelke kilép a testéből és általában soul soceity-be megy,de ha a lelket elpusztítják az hová távozzon? már sehová nemmehet csak szétfoszlik és semmivé lesz.Az hollowokkal nemtudom mi a helyzetha meghalnak,mert aki rossz az a pokolra kerül,mint Sayel Aporro és Aroniero a 4. movieban.
2015. febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is valami hasonlót szűrtem le belőle. Azok az emberek akik meghalnak (emberek világában) azokat a shinigamik átküldik a Lelkek világába. De vannak ugye azok a lelkel akik a Lelkek világában születtek. De nem mindenkiből lehet shinigami. Azok akiknek van lélekenergiájuk. Mint például ami az animeben is kiderül, hogy vannak azok a lelkek akiknek nem kell enniük inniuk. De akiknek van lelekenergiájuk azoknak enniük kell vagy meghalnak. Volt szó Rukiárol, hogy nőiesedett. Ez szerintem ahoz köthető, hogy van lélekenergiája. A másik, hogy Rukia 10× idősebb mint Ichigo de 17 nek néz ki. Az azért lehet mert a lelkek nem öregszenek úgy mint az emberek. Ha valaki meghal a Lelkek világában, az szerintem megszűnik létezni.
2015. febr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!