Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek milyen lett? (a...

Kati Tibor kérdése:

Szerintetek milyen lett? (a többi lent)

Figyelt kérdés

A haverokkal tegnap összeültünk(összesen hetten :D) és csináltunk egy amv-t.Szerintünk elég jó lett de a ti véleményeteket is kérnénk.A válaszotokat előre is köszönjük :).

A videjó: https://www.youtube.com/watch?v=XkRb9slyvuc&feature=youtu.be



2015. jan. 25. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Őszinte véleményt akarsz?


Megnéztem pár ismertebbet, s ismeretlenebbet. Szinte ugyan olyan, koppintás az egész.

Jó, sokat dolgozhattál, de akkor is már van egy csomó ilyen, csinálj olyat amit még nem látott a világ.

2015. jan. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Értem szóval nem nagyon tetszik neked :D

Rendben van azért köszönöm az őszinte véleméynt és megfogadom :)

2015. jan. 26. 09:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Teljesen átlagos. Ha első próbálkozás, gratulálok, nem lett rossz, de nem is világ rengető. Viszont kiindulásnak mindenesetre szép.


A komolyabb AMV-khez van, hogy akár hetekig gyűjtik az anyagot.


A videó amolyan minden szerelmi pillanatot rakjunk bele típusú lett, ami eléggé lehangolja véleményem szerint az összhatást.


https://www.youtube.com/watch?v=_NXrTujMP50

Nézd meg ezt, ezen pl egész jókat lehet röhögni, vagy

https://www.youtube.com/watch?v=0xq6mfbX7_Y

akár ezt is, nagyon el lett találva, melyik ritmusra milyen képsor kúszik be, a részeltek nem csak lógnak a levegőben, hanem konkrétan kihangsúlyozzák az adott zenét.


A videó védését illendő azt kell mondjam, láttam sokkal de sokkal rosszabbat (konkrétan a Tokyo Ghoul utolsó részének utolsó 4 percét egy az egyben vágás nélkül berakták a zene alá, az kb a legalja). Azért itt látni, hogy tettetek erőfeszítést.


Sok sikert a továbbiakban.

2015. jan. 27. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja ami még lemaradt:

Fordítsátok le az adott dalszöveget és az értelmének megfelelően vágjátok hozzá a képsorokat, miről van szó, akár ki is lehet sarkítani a jelentését (ez főleg angol szövegeknél igaz, mint a wigle-nél, pl a legvégén: fényes jövő áll mögötted és jön a fény a popsija mögül).

2015. jan. 27. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aha értem köszi a tanácsokat :)
2015. jan. 27. 17:16
 6/7 anonim válasza:
Nem ismerem ezt a sorozatot vagy mesét (nem tudom :D ), de szerintem nagyon jó lett! :)
2015. jan. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi és amugy anime :D
2015. jan. 31. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!