Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ismertek olyan animét ami...

Ismertek olyan animét ami tetszene? Eddig amiket láttam: Death Note, Toradora, Another

Figyelt kérdés
Most kezdtem animéket nézni egy hete és nagyon megtetszettek. A fent említetteket egy hét alatt kivégeztem, és imádtam őket. Ezek alapján tudtok olyat ajánlani ami tetszene? Előre is köszönöm! :)

2015. jan. 18. 21:35
1 2
 1/12 anonim válasza:

Trigun, Yu-yu-hakuso, Inuyasha, Full Metal Panic, Cowboy Bipop, Bújj bújj szellem.


Ezeket kapásból írtam még nagyon régen láttam őket kis koromban, jóféle mind, de van egy kiemelkedő film formában! Hihetetlen sztori és hihetetlen jó anime: Dante pokla.

45 perces, és valami ku**va jó de tényleg :D

A Deat Note-t is láttam, de a sorozatokat nem szeretem újranézni.

2015. jan. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Kihagytam az Avatárt :) Három epizódos anime, ennek viszont nem jó a film formája.
2015. jan. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi^_^ Azt hiszem holnap neki is kezdek valamelyiknek :D
2015. jan. 18. 22:03
 4/12 anonim ***** válasza:

Steins;Gate - kicsit nehezen indul be, de aztán... az álad leesik majd! nagyon jó anime!, izgalmas, drámai, vicces, nem túl schi-fi ha emiatt nem tetszene :D

Mirai Nikki - túlélő játék, nagyon izgi, kicsit véres és beteg, nem utolsó sorban romantikus is, két befejezéssel, happy and no happy.

Tokyo Ghoul - ehez is kell gyomor, egész jó történet, és most kezdődött a 2. évad is, ha mangát szeretnél majd olvasni, ebbe mindenképp kezdj bele!

Elfen Lied - ez szimplán kötelező, eléggé véres és a "meztelenkedés" nem ecchi ként van jelen.

Code Geass - ez még csak tervben van, és sokak szerint jobb mint a death note

Psycho Pass

Zankyou no Terror - Deaht Note "kistesója" :D

2015. jan. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A Zankyou no Terror tényleg jó, de a vége nekem egy kicsit elkapkodottnak tűnt. Neon Genesis Evangeliont érdemes megnézni, Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin zseniális, Sakamichi no Apollon egész más műfaj, a zene miatt érdemes nézni, hirtelen ennyi.
2015. jan. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2015. jan. 19. 04:54
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha nem baj én is említek néhányat :

- Mirai Nikki ( nekem elsők között volt)

- Danganronpa

-Noragami

- Shingeki no Kyojin

- Sword art Online

-Tokyo Ghoul

-Fairy Tail ( ez egy elég hosszú anime de nagyon nagyon jó )

És mint kezdő animés mindenképp azt mondom hogy csinálj egy Anime Addicts oldalt :

Szóval itt minden animéről részletes leírás van, rengetek manga van fenn, bejelöheted melyikben hol tartasz miket akarsz elkezdeni, emlett csodálatos közösség is. :) Szerintem mindenképp csinálj egy felhasználót nagyon hasznos, ráadásul ha ott érdeklődsz bárki szívesen segít eligazodni a műfajok és mangák/ animék között. [link] itt az oldal. jelölj be és kérdezz bátran ;)

2015. jan. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Huuu nagyon nagyon köszönöm!! Sokat segítettél ^o^
2015. jan. 19. 16:43
 9/12 Tsume ***** válasza:

Attack on titan és annak lesz meg már van ova is és lesz 2.évad és most 1 részer jött még ki de nagyon jó

Death Parade

És Kuroshitsuji ennek 3.évada van

2015. jan. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Diabolik lovers

Count and fairy

Vampire knight

Soul eater (nekem ez örök best marad remelem neked is ha megnezed)

Fullmetal alchemist bölcsek köve nyomában/brotherhood ...én a bölcsek kövével kezdeném mert a brotherhood az jobb de ez saját vélemény :)


Remélem tetszeni fog valamelyik :D

2015. jan. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!