Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szeretnék egy Fairy Tail...

Szeretnék egy Fairy Tail fanfictiont, megvan az ötlet, de nem tudom mennyire egyedi. Kérhetnék róla véleményt?

Figyelt kérdés

Kurumi Hana egy tűz sárkány ölő,akit a Venus nevű tűzsárkány nevelt fel.Nem volt beadni hajlandó beadni derekát egyetlenegy céhnek sem,még egy sötétnek sem.Ám egy alkalommal a saját küldetése kudarcba fullad,és képtelen gyáva nyúlként elmenekülni.

Már lepergett előtte élete,amikor mégsem történik semmi sem.A támadója elterülve fekszik a földön,és a híres Raijinshuu bukkant fel,akik küldetésből visszajövet lettek szemtanúi az esetnek.

Kurumi utolsó csepp mágikus energiáját bevetve rátámad a csapat fejére,Luxus-ra,aki szinte kisujját sem mozdítja a győzelemhez,Kurumi pedig kimerültsége miatt elveszti eszméletét,s amikor felébred.a mindig nyüzsgő Fairy Tail-be kerül.

Ám baráti társaságát mégiscsak a Raijinshuu között találja meg.Szabadidejükben együtt lógnak,s szoros kötelék alakul ki közöttük.Főleg Luxus-al,aki többet érez Kurumi iránt,mint kéne..


Igazából nagyon sablonosnak gondolom,(Lenne még egy original szereplő,de az később) Mi a véleményetek?



2015. jan. 1. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Leher kicsit sablomos ha jol irod meg magat a tortenetet. Wn szemely szerint elolvasnam ugyh ha elkezdted pls priviben kuldd el nekem :D es ha egyszer elkezded fejezd is be mert sok olyan fanficet lattam mar ami nincs befejezve pedig jo lenne :/ en azert varom es ha mas miatt nem is legalabb az en kedvemert ird meg xd :D
2015. jan. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik az ötlet. Főleg, hogy Laxus mostanában a kedvenc szereplőm között van. Nekem is írj légyszi, ha elkezded.
2015. jan. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
maga az ötlet baromi jó, illik is a Fairy Tailhez, de nem árt, ha pár dolgot tisztázunk. Kurumi fiu vagy lány? mert a nevéből én nem jövök rá. hogy jár küldetésekre, ha nem aa céh tagja... de ezeken túl teljesen jó történet, majd légyszives linkekd nekem is.
2016. júl. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!