Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto, Hokage vagy nem Hokage?

Naruto, Hokage vagy nem Hokage?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el nézni a Narutot. Jó mondjuk néztem kisebb koromban, de most kezdem el érteni is. Szóval arra lennék kíváncsi hogy Narutoból lesz-e valaha hokage? (és ha igen mikor). Illetve hogy mi is történt a 4. Hokage-val, tudjátok azzal a fiatallal?

Valószínüleg még nem tartok ott a sorozatban hogy ezeket megtudhassam, de azért nagyon kíváncsi vagyok. A válaszokat előre is köszi!



2014. dec. 23. 00:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

SPOILER:


Igen. Ő lesz a 7. Hokage, de csak a történet legvégén.

A 4. Hokage pedig Naruto édesapja, Minato. A Kilencfarkú, Kushina, Naruto édesanyja testébe volt zárva. Amikor megszülte a fiút, a rókadémont fogva tartó pecsét meggyengült, és ezt kihasználva egy rosszindulatú ninja (a neve még nem sokat mondana) rászabadítja a falura démont. Hogy megmentse a falut és a fiát, a 4. Hokage (Minato) a rókadémon egyik felét a saját testébe zárja, a másikat, pedig a nem rég született fia testébe, ám egy olyan jutsut használ, ami a saját életébe kerül. A támadásban, Naruto édesanyja, Kushina is halálosan megsebesül; végül a 3. Hokage talál rájuk, de már későn érkezik; csak Naruto marad akkorra már életben.

2014. dec. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Narutoból nagyon sokára lesz hokage... gyakorlatilag még történet végén se lesz belőle hokage, csak story vége után olyan 10 évvel (utolsó manga 10 évvel a háború után játszódik).

4. hokage után a kövik jönnek:


3. hokage (meghal)

5. H. Tsunade

6. H. Kakashi (lemond 10 év után)

7. H. Naruto

2014. dec. 23. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. dec. 23. 11:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!