Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor tudják meg a többiek...

Mikor tudják meg a többiek (Sakura pl), hogy Naruto apja a Negyedik Hokage?

Figyelt kérdés

#Naruto #Uzumaki Naruto #Negyedik Hokage #Minato Namikaze
2014. dec. 13. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom mikor Minato betoppan a harctérre és Naruto apának hívja? :D
2014. dec. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De Minato meghalt, nem? Mármint azon már túl vagyok, hogy találkozott a szüleivel a fejében, de életre kelnek, vagy mi? ^^

Mondjuk reménkedem benne... Emlékszem, még régen láttam eg Naruto részt a tévében (jó rég volt már), és valami olyasmi rémlett, hogy a rózsaszín hajú lány beszélt egy piros hajúval, meg ott volt két szőke pasi is. Mostmár tudom, hogy ki-kicsoda volt.

Akkor ez melyik részben van?

2014. dec. 14. 18:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Nemtom melyik részre gondolsz.

De Minatóval előszörakkor találkozott, mikor feloldotta a Kyuubit fogvatartó pecsétet a Nagatós részeknél.

Utána Kushinával mikor tanulta irányítani a Kyuubit.

Ez mind a kettő olyan találkozás volt,h Minato Narutóba zárta a chakrája egy részét mikor meghalt és a Kushináét is, és ezért tudott velük találkozni Naruto, a "fejében".

Utána pedig a "háborúban" volt,h Orochimaru az Edo Tenseijel reanimálta/felélesztette a halott hokagéket, majd csatlakoztak a harchoz.

2014. dec. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!