Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a kedvenc anime/manga...

Mi a kedvenc anime/manga sorozatotok/filmetek?

Figyelt kérdés
Léci írjatok mellé pár tudnivalót!

2014. nov. 29. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:

animébe elég nehéz választanom olyan rengeteg nagyszerű anime van,talán a Code Geass ami kitűnt mindközül


sorozatba pedig Trónok harca

2014. nov. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem több is van pl.:

Anime:

Death Note - (Mit tennél, ha bárkit megölhetnél, ha ismered a nevét és az arcát? Light megteszi a magájét :D)

Attack on Titan - Az emberiség falak mögé rejtőzött az emberevő óriások elől, de a falak nem taranak örökké... muhahaha :D

Mirai Nikki - túlélő játék, ha megnyered isten leszel, ebben van a kedvenc animeszereplőm Kasai Yuno <3, aki történetesen egy beteg állat, de mellete cuki is :D

Manga:

Beelzebub - egy bűnöző suli + a legkeményebb szemétláda + egy démon baba, én sírtam a nevetéstől rajta :DD, a harcok is nagyon jók, fent van magyarul is és Oga Tatsumi is a kedvencem.

Tokyo Ghoul - a főszereplő srác nagyondurva jellemfejlődésen megy át, hétköznapi, szürke, gyenge egyetemistából - könyörtelen szinte legerősebb ghoul-lá változik (emberevő, emberfeletti erejű szörny)

Sorozat:

The Walking Dead - (zomiapokalipszis)

Lost (egy lezuhanó repülő utasai próbálják túlélni a "lakatlan" szigetet)

24 - (krimi, akció)

ezt kifelejtettem: az animék amiket írtam (kivéve DN) eléggé véresek, "betegek" :D

2014. nov. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Animéből a Code Geass és a Steins;Gate. Zseniális történet, szereplők, dráma, zene... Grafikában a Steins;Gate felülmúlja a Code Geass-t, sőt, talán egy kicsit történetben is, de a szereplőket a Code Geass-ban jobban meg tudtam szeretni.

Mangában a kedvencem a 07-Ghost, gyönyörű a rajzolása, a története egyszerű drámai és vicces, nagyon jól egyensúlyozva van. 100 fejezetes, de tudtam volna még tovább olvasni.

2014. nov. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Anime: mirainikki- elég beteg anime de nagyon szeretem :)


Sorozat: The walking dead-zombis és nagyon jó

Hannibal- beteg

Arrow- íjászos hősös :)

2014. nov. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Anime:

Bleach: (Ichigoooo<3) A foszereplo Kurosaki Ichigo aki egy altalanos 15 eves gimnazista, am egy napon megtamadja a csaladjat egy Hollow(liderc) eeeeessss....nezd meg!:D

Mirai Nikki: elottem leirtak a tortenetet... de tenyleg beteg egy anime Yuno x33

Nisekoi..imadtam!:D animeaddicts.hu/encyclopedia.php?anime.8839

Manga:

Ajin

QQ Sweeper

Sorozat:

AHS

Dr. House

Filmeket pedig nem nagyon nezek de a Bud Spencer+Terence Hill paros filmek bejovosek!:D

2014. dec. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!