Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak nekem nem tetszett a...

Csak nekem nem tetszett a Higschool of The Dead manga "vége"?

Figyelt kérdés

Spoiler*

Hirano végre becsajozott erre saját kezével kel kinyirnia a csajt...

F4sznak kellett visszamennie a rendőrcsajnak megmenteni azt a szerencsétlent...

Takashi és Hirano meg amíg veszekedtek addig simán megmentették volna a kocsin ragadtt srácot...

Én a helyükben lettem volna, tudom nem szép megoldás de erővel visszatartottam vagy akár leütöttem volna a rendőr csajszit és felkapni go go :D

ráértünk volna lelkizni utánna :D

Ti nem bánjátok, hogy nem folytatják? :(

Pedig nem igaz nem lenne rá igény pl. felhozom a TWD-et ez is milyen nagy sikerü már.



2014. nov. 17. 22:33
 1/1 anonim ***** válasza:

a folyamatos zombi gyilok is unalmassá válik egy idő után, és ilyen mangáknál hosszú/hosszabb távra kell tervezni a történetben. Ilyen szempontból érthető, nem tudták volna fent tartani az eddigi színvonalat történeti kereten belül, azt pedig a hírnevük sínyli meg.


A japánoknál a tisztelet és a hírnév igen komoly dolog, nem fognak csak úgy belecsapni és összetákolni valami fost. Mert ha megteszik, lehet kiadnak valamit, amit a kutya se vesz meg, mert lehet megint csak hulladékot tolnak a képedbe, és a vevők diktálják a szabályokat. Ha nincs vevő, nincs pénz, nincs fizetés, felesleges potya munkára áldoztál.

2014. nov. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!