Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Jó az oldalam? Légyszi nézd meg.

Jó az oldalam? Légyszi nézd meg.

Figyelt kérdés

[link] most kezdtem el és érdekelne, hogy kinek mi a véleménye. pozitívat és negatívat egyaránt elfogadok^^

és ha van ötleted hogy miben javítsak szintén megfogadnám:)



2014. nov. 17. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.
2014. nov. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tetszik, de az automatikusan elinduló zenét kapcsold ki valahogy, az zavaró.
2014. nov. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tetszik. Szerintem, képeket mindenki tud keresni magának, stb. Olyasmit kéne írnod, ami érdekes, stb. Például, lehetne kritikás oldal. Ha zenei világ, akkor írhatnál az együttesekről, énekesekről, stb. De így, nem hiszem, hogy látogatnám az oldalad. Ha érdekelne, talán.

Mindezt azért írom, hogy mondjak róla valamit, nem szarozni szeretném, szeretném, ha ezt figyelembe vennéd.

2014. nov. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az ötletet próbálom megfogadni^^
2014. nov. 22. 18:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem rossz az oldal de az ost-ekhez letöltési linket is rakhatnál és véleményt róluk meg akkor röviden az animéről is.A design nem a legjobb azon kicsit javíthatnál meg persze egy chat-et is betehetnél.Szerintem felül a zenelejátszó kicsit felesleges és ha ilyen nagy akkor nem is a legszebb.Viszont plusz pont hogy nem indul el rögtön magától.
2014. nov. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!