Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki eltudja magyarázni...

Valaki eltudja magyarázni nekem a Guilty Crown végét?!

Figyelt kérdés
Mert néhány embertől azt halottam hogy Inori nem halt meg csak Shu magába zárt. Szóval akkor nem halt meg vagy mi van ?!

#szórakozás #anime #Guilty Crown #ez csak úgy:) #otaku vagyok :P
2014. nov. 8. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem Inori meghalt,és Shu meg a kristályosodás miatt vakult meg
2014. nov. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sztem nem hal meg, Shu elveszti a karját meg a látását, illetve a képességét is. Kb. ennyi.


De egy jó nagy hülyeség egyébként a vége, mivel a "főgonoszok" nem halnak meg és direkt kiemelték a végén, hogy Mannát újra fogják teremteni...


Magyarul nem egy happy end. Az egyetlen aki harcolhatott volna ellenük elvesztette az erejét és Manna is vissza fog térni :/


(Az egyébként csak engem zavart, hogy Mannának soha senki sem próbált meg segíteni? Shu a tesója volt, de 1x meg se próbálta meggyőzni vagy beszélni vele. )

2014. nov. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket! És igen de lehet mert féltek tőle azért nem segítettek neki . De szerintem az én verzióm jobb szóval azt tartom meg 2. ára néztem végig az animét és ha nincs 2. évad ami megmagyarázza akkor inkább a happy endet választom de azért köszi :D
2014. nov. 10. 06:41
 4/5 anonim válasza:
Lehet hogy ha utánanéznél a mangának ott találnál valamit:)
2014. nov. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó... akkor írd már le mi a különbség a mangában? :D


Egyébként ha jól tudom Guilty Crown nem is manga alapján készült. Mikor még annak idején végignézem ... még utána is jártam, de nem találtam mangát akkor, így értettem is miért ilyen gyenge és összecsapott a történet.

2014. nov. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!